şükela:  tümü | bugün
 • antalya'da konuşlu uçuş okuludur.

  yalnız liste fiyatlarına kanmamanız gerekir, neden derseniz düzgün verilmeyen eğitimler yüzünden check uçuşundan kalabilir ve ekstra uçmak zorunda bırakılırsınız, ekstra uçuş parasını ödemeden de ppl lisansınızı alamazsınız.

  örneğin, check uçuşunda stall manevrası yapmanız gerekiyor, ancak öğretmenle yaptığınız uçuşlarda stall'um zayıf, çalışabilir miyiz diye üstelemenize rağmen stall yapmayan öğretmenlerden ötürü check uçuşundan kalırsınız, stall'u öğrenmek için ekstra uçarsınız, cebinizden çıkar.

  bir de 4 ayda taahhüt edilen ppl kursu 6.5 ayda bitmiştir,

  planlarınızı buna göre yapınız, mümkünse uzak durunuz.
 • büyük yatırımlar yaparak antalya’daki merkezini ısparta’ya taşımış uçuş okuludur.

  er-ah’ta eğitim almış ve bir çok uçuş okulunda tanıdığı olan birisi olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki türkiye’de uçuş saati olarak en başarılı uçuş okuludur. diğer okullardan farklı olarak öğrencinin durumuna göre uçuş programı çıkarabiliyorlar, atıyorum şehir dışından gelip saat 15:00’ten sonra meydanda olabilecekseniz uçuşunuzu geç saatlere yazabiliyorlar.

  zeydin ateş, faruk türkmen, fatih aydınlı, çetin aksu, ozan çetin ve aykut erol gibi çok değerli hocaları olduğu gibi nuran kurt gibi gıcık hocalar da yok değil ama bu konuda da öğrencilerin geri dönüşlerini dikkate alıyorlar, öğrencilerin geri bildirim yaptığı ve hocaları değerlendirdiği bir web sitesi de mevcut.

  herşey güllük gülistanlık değil tabi, uçuş hattında zaman zaman aksaklıklar olmuyor değil ama düzeltmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

  benim er-ah’la ilgili en büyük eleştirim seçici davranmayıp para için geleni geçeni okula kaydetmeleri. yeteneksiz olduğu için ayjet, afa gibi okullardan uzaklaştırılan bir çok öğrenciyi er-ah’ta uçarken görebilirsiniz, 14. saatte yalnızını uçması gerekirken 14’ün üzerine bir 20 saat daha uçuş yapıp yalnıza kalamayan öğrenciler gördü bu gözler, mevlana gibi ne olursa ol gel diyorlar bu da okulun öğrenci kalitesini düşürüyor.

  okulun sahibi erdoğan bey gerçekten bir havacılık sevdalısı, okula çok büyük yayırımlar yapıyor ve bu öğrencilerin okula olan güvenini arttırıyor, bir çok öğrenciyi madur edip kepenk kapatıp giden uçuş okullarını da gördük bu ülkede, ya da aylarca uçuş yaptıramayan okulları.
 • euro kurunu 4.50'ye sabitlemiş olan uçuş okulu.

  kaynak airporthaber.