• kocaeli valisi olmaya hak kazanmış über kişilik.
    ışid'e dilovası ve benzer yörelerden katılımlar olduğu iddiasına karşılık şu kalite kokan açıklamayı yapmış:

"kocaeli sınırda değil ki ışid'e gitsinler". yani bu akp gerçekten çok uğraşıyor bu bizi yönetmeye layık kişileri seçmek için, hakikaten bravo.
  • "solcuların daha çok eylem yaptığını, bunun için onlara daha çok müdahale ediliyormuş gibi bir izlenim oluştuğu" teşhisini koyup, "biraz daha polise ihtiyacımız var” diyerek çözüm için gerekli ilacı da belirlemiş kendileri..

'biraz daha polis' vizyonu var adamın.. kocaeli'nde oturan arkadaşlara duyurulur.

(bkz: kavgaya karakoldan adam toplamak)
  • kocaeli ilinde günün ilk ışıklarıyla beraber tipiden göz gözü görmezken, normalde 5 dakikada bir gelen otobüs 45 dakika gecikmişken, hava buz gibiyken okulları tatil etmemiş validir. 3 yıldır kocaeli'deyim ilk kez böyle hava şartları, böylesine trafik problemi ilk kez görüyorum. kendisi makam aracından inip sıcak makamına gitmeyi problem olarak görmüyor olabilir ancak herkesin makam aracı yok. arabayla yola çıkmaya da korktum ki iyi ki de almamışım arabayı yol boyu kazalar, kazalar... anayol kapandığı için arayollara giren dolmuşlar... felaketti. hadi izmit'i geçtik derince, körfez -ki bunlar benim gördüklerim-anayollar dahi kapalıydı. d100'de kaza vardı kapalıydı. yani be adam ne bekliyorsun? bu çileyi bize niye çektiriyorsun? 1 gün tatil etsen okulları ne olurdu yani? sonra saat 10 da açıklama yapmış hamile ve engelli personele 1 günlük idari izin. mesaimiz kaçta başlıyor bizim? 8.30'da. saat 10 da o personel zaten varmış oluyor iş yerine. zaten herkes gecikmeli geldi. saat 10'da izin vermenin alemi ne? ben o yol çilesini çekip işime ulaştıktan sonra geri dönsem ne yazar?
  • kocaeli valisi iken ışid'e katılımı herkesin seyahat etmeye hakkı var diye açıklayan, şimdi de hatay'a atanan vali. seyahatleri kolaylaştırmak gerek tabi.
  • haber sitelerinde ve tv kanallarında ankara da tatil haberleri verildi, daha sonra yalan haber denildi. ankara valiliği sitesi çalışmıyor, twitter hesabi sessiz. tüm bu karmaşa içinde kendileri kişisel twitter hesabından video paylaşıyor.
  • ülkemizi mercedes s-600'e benzeten kocaeli valisidir.

link
  • twitlerinde sürekli öğrencilere iyi dersler diyelen ankara valisi.

11 ocak ankara'da okullar tatil mi diye araştırırken adını öğrendim.
  • twitter hesabı hacklenmiş ankara valisi, okullar kar tatili olur mu diye takip etmeye başlamıştım şimdi farkettim ve hala takipteymişim
    edit: binali yıldırım, ahmet davutoğlu, bilal erdoğan gibi bazı kişilerin cep telefonu numaraları paylaşılmış birde. cesarete bak.
hesabın var mı? giriş yap