• yazar alımlarından önce ekşi sözlük'e düzenli olarak girmeyen, girdiği ender zamanlarda da sol taraftaki başlıklardan dolayı, sözlük'ün herkese rahatça laf sokulabilecek bir yer olduğunu düşünen gafil insan. ama düştüğü gaflete üzülmüyor; çünkü yazarlığını aslında biraz da buna borçlu. (itiraf ediyorum: sözlük'e üye olup ismi lazım değil bir haber sitesi yazarına allah ne verdiyse giydireyim dedim, hadise öyle gelişti. yalan yani yazarlığımız falan.)

vicdanli hırsız ve dolandırıcı olduğu iddialarını kabul etmeyen ekşi sözlük hırsızlık masası şefi. gizli ekibiyle yaptığı ilk çalışmadan kesitlerdir onlar.

az yazar. boş vaktini daha çok sub-etha'da geçirir. soursummitz'den büyük keyif alır.

yazarlık formunu doldururken, her nedense rumuzda boşluk olamayacağını düşündüğüm için hastası olduğum erdener abi'nin yerini almış bir rumuzdur bu ayrıca. (zaten bir küfredip çıkacaktım, üstünde durmadım fazla. sonra elimde kaldı.)
  • askerlikte er olduklarında komik bir tamlama yaratırlar
    "er erdener"
  • (bkz: awef 2)
  • cicegi burnunda sozluk muzesi'nin halen devam eden kodlama çalışmalarında, fikir ve yardımlarını bizden esirgememiş javascript üstadı . yaratıcılık ve sabır konusunda ihtisas yapmış (ki bunu awef 2 ile gayet kanıtlamış) , gördüğüm en yetenekli coder'lardan .
  • nokta atışı yapan enteresan bir yazar.
  • turkiye'de bir cocuga konulacak en son isim.. (bkz: erdener abi)
  • (bkz: selva erdener)
  • (bkz: memed erdener)
  • ilginç bi isimdir bu, bi kardeş daha olursa baba ordu yaratmaya kalkıp bunada erdinç ismini koyar.
    ama yinede gerizekalı olup adının anlamı sorulduğunda "benim adım askerden asker kardeşiminkide dinç asker" denilmemelidir. *
hesabın var mı? giriş yap