• kazlıçeşme mitinginde göt kılı olduğunu daha fazla saklamayan kadının beyanı.

ancak gödinin gıli olabilirsin o beyinle başka seçeneğin yok ki.

(bkz: göt kılı konuştu) *

edit: video
  • öncelikle o teyze bunu samimiyetle söylemiştir. erdoğana ait sevgisini belirtmeye çalışmıştır. teyzenin samimiyetinden ve sevgisinden şüphem yok ancak:

bu sevgi işte akp seçmeninin tayyipi neden yücelttiğini anlatıyor bize.

o tayyip o kadar yüksek bir mertebede ki ve teyzem o kadar alçak bir seviyede ki götünün kılı olmaktan mutlu. şimdiye kadar babasından çekmiş, kocasından çekmiş. o efendinin elinden bu efendinin eline gitmiş, eziyet çekmiş. şimdi karşısındaki efendisi ona gülümsüyor. onu ciddiye alıyor. tabi ki bu ezilmişlikle o cümleyi kuracak. ne bekliyorduk?

teyzem aslında bir efendiye ihtiyacı olmadığını. asıl üstün olanın kendisi olduğunu bir öğrense değil böyle bir saçma bir cümle kurmayı senden benden daha bilinçli bir seçmen olacak.

bu arada sen ben o ve yanındaki, bizim işimiz o teyze ile dalga geçmek değil. o teyzeye bir efendiye ihtiyacı olmadığını, asıl efendinin kendisi olduğunu öğretebilmenin bir yolunu bulabilmek.

işte devrim o yolu bulduktan sonra gelir.
  • g.t kılından daha fazlası olamamış teyze, çok acıdım. ne diyeyim allah t.ş.k kılı olmayı da nasip eder inşallah.
  • bir insanın yaptıklarını mantıklı bir biçimde sorgularsın beğenirsin beğenmezsin. kendine saygı bunu gerektirir. sen de insansın erdoğan da insan. neden onun tebaası olasın yahu? destekçisi ol, takdir eden insan ol, herhangi bi platformda konuşalım. sen normal bi insana peygambermiş gibi yaklaşırsan, döv de dövelim, as de asalım, öl de ölelim dersen önce sana yazık değil mi?

tabi bunu söyleyen teyzem burayı okumuyor. hiç de okumayacak. evine gidicek, fasulyesini pişiricek ve erdoğanın onu sadece bir oy, bir kelle olarak gördüğünü belki bilerek belki bilmeden yaşayacak.

kendinize yapmayın bunu. kimsenin kulu olmayın arkadaşım.
  • aldığı ak parayla kazlıçeşme müsameresinde kendisine "göt kılı" rolü düşen ve başarılı bir performans gösteren teyzenin beyanatı..
  • halk tv'nin verdiği tüy dökücü krem reklamının açıklaması.
  • bu da bir ileri versiyonu. abboov hayali bile korkunç.

aynı yoldan geçmişiz biz
    aynı sudan içmişiz biz
    yazımız bir kışımız bir
    aynı götün kılıyız biz
  • kendisiyle benim oyum eşittir. göt kılından ne farkım var demekten alamıyorum kendimi.

not: ayrıca olması gereken de oylarımızın eşit olmasıdır.

sonuç: bir tane göt var işte sonra kıl falan filan.
  • ağda vaktin gelmiş be ablam dedirten söylem
  • bu teyze gosteriyor ki eski jenerasyon da epey bi marjinalmis kirk yil dusunsem aklima gelmez bir tanimlama.bir de bu yuzde ellinin neden evde tutuldugu anlasiliyor.
hesabın var mı? giriş yap