• kupon arazileri paraya çevirince çıkarır bağışladığı parayı. benden ne satmamı bekliyor acaba? benim gibilerden? bir şerefimiz kaldı elimizde. onu da satıp aktroll mu olmamız gerekiyor? olmuyorum arkadaş. şerefimle aç kalırım daha iyi.
  • 7 aylık maaşı 570 bin tl, sarayın '1 günlük' gideri 4,5 milyon tl

kaynak soranlar olmuş. hangi ülkede yaşıyorsunuz siz arkadaş?! sayıştay raporlarından haberiniz yok mu?

kaynak kaynak diye tutuşan troller füzeyi yolladım yakalayın bakalım. günlük 4.5 milyon tl.
  • sayıştay raporuna göre sarayı için günlük 4.5 milyon lira aylık 137 milyon lira yıllık 1 milyar 648 milyon 678 bin lira bütçe kullanan cumhurbaşkanı için çok da önemli olmayan para miktarıdır.
  • güldürmüş olay. ne yicen reis? *

normalde maaşıyla geçimini sağlayan bir insanın yapamayacağı olaydır. bize de başka gelir yolları sağlayın biz de bağışlayalım aq*
  • 7 ay ne yiyip içecek sn. cumhurbaşkanımız?
  • umarım aynı şeyi devlet memurlarına zorunlu seçmeli yapmaz.
  • reis önce şu saraydan çıkıp orayı bir kapat. 7 aylık maaş zaten sarayın bir aylık gideri etmiyor.
  • 7 maaş dediği, kendi servetiyle oranlandığında 1 paket çekirdek parası. 1 paket çekirdek bağışlamış. hiç bağışlamasa daha iyiydi.
  • valla 20 senedir az çok tanıdık. kendi 7 maaş bağışladıysa bizden 20 maaş ister. ayvayı yedik türkiyem.
  • ''senin sadakana ihtiyacımız yok, vergilerimizin karşılığını istiyoruz'' diyerek yüzüne çarpanın; silivri'ye tek yön bileti kesilmesine sebep olacak bağıştır.
hesabın var mı? giriş yap