şükela:  tümü | bugün
  • yanlis bir ithamda bulunmayalim ama, asagidaki fotograf eger bir hastanede cekildiyse, yoğun bakımda yatan hastalarla dalga geçen hemşire terbiyesizligini gostermistir.
  • istanbul haseki hastanesine sikayet dilekcesi yazilmali. direkt isten cikarilmali. coluk cocuk oyuncagi degil bu isler buyusun oyle girsin ise.
  • bundan sonra yeni hashtagleri;

"siz çalışın ben insan içine çıkamıyorum artık pff. saat. 14.25"
    #işsizler kulübü#kovuldu#dünyogunbakımbugünkovuldumbakın
  • yalnızca işten çıkarılması yetmez, meslekten men edilmeli.

bugün bu zihniyette hareket eden bir insanın normal bir ruh haline sahip olduğunu düşünmüyorum, ki yaptığı meslek sıradan bir meslek değil, insan ilişkilerinin hat safhada önem taşıdığı bir meslek. hem güzel örnek olur, hastanelerde çalışan ama insanlara insan gibi davranmayan kişiler için de bir uyarı niteliği taşır.
  • işini iyi yapmayan bir hemşire.
  • ilgi çekmeye çalışırken insan haklarını ihlal eden ve cezalandırılması gereken bir zavallı.
  • yarım akıllı ergen bir hemşire.. fakat asıl önemli olan konu şu; paylaştığı fotoğraflar ortamında garipsenmediğine göre,daha vahim daha çarpıcı su yüzüne çıkmamış fotoğraflar ve sağlık çalışanları mevcut.. kadavralarla dalga geçen selfie çeken tıp fakültesi öğrencileri şehir efsanesi değil miymiş yani..
  • yapraklara yan basan hemşire.
    hastaneden şutlanması yakındır. ifşa olduktan sonra bilindik hastanelerde de iş bulamaz.
    layığını bulur umarım.
  • şu üstündeki nasıl bir hemşire giysisi anlam veremediğim hemşire. ruh sağlığı konusunda hemfikir olsak da, yine de temkinli yaklaşılması gerekebilir.
  • genç diye duyar kasmamak lazım, acımayın böyle tiplere. genç olmak başka şey karaktersiz olmak başka şey.

umarım taş yer bundan sonraki hayatında.