şükela:  tümü | bugün
  • fethiye'de bir cami.*

şaka şaka. yani o şaka değil ama vereceğim kutsal bilgiler de cami hakkında değil.

erendibi fikirleri güzel, entryleri güzel, sohbeti çok çok çok güzel bir arkadaşımız. ince fikirliliğinden bahsetmiyorum bile. yalnız bence kendisine bir kerecik nick değiştirme hakkı verilsin, anladığım kadarıyla mevcut olandan pek memnun değil.
    bir de kafası biraz karışık. aynı anda almanca, ingilizce, fransızca ve italyancaya el atabilecek kadar karışık ama, çok değil. yabancı dil hakimiyeti olan biri bu yazara yol göstersin!

aylar sonra gelen edit: bütün diller bitti şimdi de osmanlıca diyor, amanın. bu çocuk error vermeden kendisine bir müdahale şart!
  • muhabbeti keyifli, entry'leri kaliteli bir yazar.
  • uzun zamandır konuşamadığım, niyeyse bana ankarayı hatırlatan badim.
  • ben gibi eskişehirli olup ankara'da ikamet eden yazar. ayrıyetten beşiktaşlıymış. güzel insan. severek okuyorum.
  • agar.io'da şahsımı yalnız bırakmayıp, yemeyip yediren, etrafımda dolaşarak beni kollayan pek hoşgörülü bir yazar efenim kendisi.*

şurada aylardır çaylağım ve ilk kez biriyle iletişime geçtim, ekşi sözlük'ün hayali bir arkadaşı sanıyordum kendimi, meğersem ben gerçekmişim! sağ olsun, var olsun!
  • doğum günümü en erken kutlayan kişi. *

eskişehirliymiş hem de. hacettepeli olduğuna dair de duyumlar aldım.