• erkek tarafından gerçekleştirilen ve kadını çok etkileyerek bir anda o erkeği kadının gözünde 1 numara yapan anlamlı davranış
  • misal;
    çift olarak arkadaslarla yemektesiniz içeri dikkat çekici bir kadın girdi masanızdaki tüm herifler dönüp bakıyor eşleri komada, siz o sırada kızarkadasınıza karınıza eğilip başka bir şeyden bahsedin. o kadına bakmaya tenezzül etmeyin. işte o an siz bir numarasınız.
    bana dua edeceksiniz. hadi bakiim

mesaj üzerine edit : ben söyledim. yapmazsanız da bana ne. yanındaki kadına saygıdır bu. içinden gelmiyorsa da yapman samimiyetsizlik değil zarafettir. milisaniyede 2km ötedeki kadının götünden bahsetme kabiliyetine sahip olabilen zarafete gelince de becersin.

edit 2: zerafet yazmışım düzelttim. pes bana.
  • önce yücelir 1 numara olursun sonra yerlerde sürünürsün.
  • bir yemekte içeri giren dikkat çekici kadının ''dikkat çekici ve bakılabilir'' olduğuna saniyenin milyonda biri ile karar verip, dönüp eşine bir şeyler söylemesi ''samimiyetsizliği'' değildir..
  • gerginlik ya da kriz anında öfke kontrolünü kaybetmeden sakinliği koruyarak akılcı davranabilme becerisi.

kadınlar da, aynı gerginlik ve kriz anında duygusala bağlayıp ağlayıp sızlanarak pes etmediklerinde, davranış kontrolünü kaybetmediklerinde gözümde yüceliyorlar.
  • sanırım pantolonunun içine patlıcan sokmak değildir.
  • misal;
    çift olarak arkadaslarla yemektesiniz içeri dikkat çekici bir kadın girdi masanızdaki tüm herifler dönüp bakıyor eşleri komada, siz o sırada kızarkadasınıza karınıza eğilip ulan ne karılar var be diye bahsedin. o kadına bakmaya tenezzül etmeyin. işte o an siz bir numarasınız.
    bana dua edeceksiniz. hadi bakiim
  • çalışmayan elektrikli ev aletini, süratle iki tornavida hamlesiyle tamir etmekmişmuşmu.
  • para sahibi olunması bir davranış olmadığı için kadın için para harcamak olarak cevap verilebilir. paranın dine dönüştüğü bir dönemde elbetteki normal bir harekettir.
  • yıllık izinlerde tatile götürün , bayramlarda daha çok onun anne babasının evinde kalın bakın ne kadar mutlu bir kadın yaratıyosunuz.iste top star olmak bununla mümkün.
    kadınlara bakmamak falan işin hikaye kısmı
hesabın var mı? giriş yap