• " kızı el alır gider, erkeği yel alır gider..."

erkek evlatlarının bu halini garipsememek lazım. bunların ne yazık ki "gelen"in etkileri olduğunu bal gibi biliyoruz.

allah erkeğin ailesiyle yarışa girmeyecek akla, olgunluğa ve merhamete sahip dişi'ler nasip etsin er kişilere...

çok amin...
  • (bkz: feminazi)
  • evet benim o. yaptım ama sor bi niye yaptım.
    ekleme: eskiden aileler, tarlada çalıştırmak, nüfusu ve gücünü arttırmak için çocuk yaparlardı. şimdi de çok değişmiş değil. ayrıca erkeklerin baba ile anlaşma ihtimali çok çok düşüktür. bir evde iki horoz olmuyor maalesef. aslında çocukluktan itibaren başlıyor babayla kutuplaşma. tabi en sonunda ipler kopuyor. kopmamış ise eğer toplum yüzünden sadece. yalandan bir bağ kalıyor sadece.
  • erkeğin arkasındaki kadın önemli olan, erkeği vezir de eder rezil de..
  • çok şükür dayımlardan böyle bir şey görmediğim için bu genellemeye yanlış bakıyorum. tam olarak yetim olmasam da yetim konumundayım ve senelerdir bana babalık yapıyorlar. kendi evleri çocukları olmasına rağmen bir kere bile beni ayırmadılar.

ama anadoluda şöyle bir kanı var kız evlat öz evlat
    bu çocuk yetiştirme tarzınızla, ona ne kattığınızla alakalı
  • "hayatlarını kurup keyiflerine bakıyorlar."
    aileyle zaman geçirmek güzeldir,aileye bagli kalip destek olmakta keyiflidir ancak, çocukları hayatlarını kurup keyiflerine bakıyorlar diye elestiremezsiniz.o çocuk büyüdü ve artik bir birey,istediği hayati yasamakta özgür.
  • noluyor ya sabah sabah
  • ilgi budalası, bir baltaya sap olamamış birinin buram buram östrojen kokan tespiti.
    ailen sevmiyor mu seni?
hesabın var mı? giriş yap