• tüysüz kadın tercih sebebimiz olabilir ama takıntı demek için başlık sahibi gibi sığ düşünmemiz gerekir.
  • başlığı açanın biyolojisi bilgisi yok heralde insanda tüy değil kıl olur bilmeden her şeye başlık açmayın.
  • insan düşüncesinin derinlerinde yatan ve karşı konulamayan doğallığın verdiği haz nerede kaldı peki
  • isteyen kadın kıllarını alır, istemeyen kadın almaz. ancak benim gözümde kıllarını alan kadın daha öndedir.

tanım: kılsız kadın vücudunun daha güzel gözüktüğünü düşünen erkeklerin, bir kısmında görülebilen takıntı.
  • düşünsenize sabah bir uyanıyorsunuz yatağınızda sizden daha kıllı birisi var.
  • kıllı kadın mi olur amk bir zahmet dikkat etsin.
  • denk gelenler çok iyi bilir ki kadinin özellikle özel bölgelerindeki tüyler kadar erkeği hayalkırıkliğina uğratan çok az şey vardir.
  • valla bizde de var ahali. yani bende.
    tüylü erkekten tiksiniyorum, öyle her yeri kıl olanlarınız var , estetik bulmamak benim nasıl hakkımsa erkeklerin de öyle hakkıdır.
    çok kıllı olan erkekler 2 seans epilasyona gitsinler lütfen.
    kadınlar siz de ellerinizi taşın altına koymalısınız , bence *
    edit: tüy değil kıl baz alınarak konuşuldu.
  • biz de yeterince var zaten, bir bütünü tamamlamaksa maksat karşıda olmasın, tencere kapak misali. bunun aksi de mümkün. (bkz: döşü kıllı)
  • bulup kıllısını arama eşiğindekilere dert olmuş durumdur.
hesabın var mı? giriş yap