• uzun takma tırnakların kimler güzel olduğunu söylüyor size?
  • uzun boylu erkek mi yoksa komik erkek mi
  • ankara da olan da kalmaz artık.
  • %99 seks ile ilgili sorular gelmiş. şaka gibi. arada kitap tavsiyesi soran arkadaş gördüm, sağ olsun. valla, milyonda bir gibisin şu an.
  • (#137019649)

çok az ve seçmece insanla görüşüyorum. buna hemcinslerim de dahil. göründüğü kadar güçlü değiliz, ya da kendi adıma konuşayım ben değilim. sadece hedef olmamak için nasıl güçlü ya da sert görüneceğimi öğrendim. istemezdim ama öğrendim. enerjimin büyük kısmı kendimi fiziksel ve ruhsal olarak korumaya çalışmaya gidiyor. kaşlarımı sürekli olarak çatma alışkanlığım yüzünden botoks yaptırdım ve çalışırken dahi alkol kullanmak durumundayım. çünkü saydığınız sebeplerden ötürü mutsuzluktan gebermemem lazım, zihnimi uyuşturmam lazım. bunu da ailem ve sevdiklerim bir de köpeğim için yapıyorum. başka bir motivasyonum bulunmamakta.
    umarım yazdıklarınıza samimisinizdir - maalesef artık buna dair de sürekli tetikteyim- eğer öyleyseniz bir gram olsun iyimserliğe kapılacağım çünkü. kendimle ilgili tek şaşırdığım şey hala iyimser olmaya dair meyilim. birkaç seneye o da elimden kayıp gider diye düşünüyorum. yine de teşekkürler.
    fena koşullarda yaşamıyorum bu arada ama bende durum bu.
    hayattan zerre zevk almıyorum. benden yaşça genç arkadaşlar aynı duruma düşmesin diye elimden geleni yapmak isterim.

edit : karşı cinsten tiksinmemeye çalışıyorum, hiç istemiyorum çünkü. bu sebepten aklı başında, düzgün erkek arkadaşlarımla olan bağlarımı da koparmamaya gayret ediyorum.
  • yıllar önce lehinize gerçekleşen bir anıyı nasıl unutmadan hafızanızda tutabiliyorsunuz
  • sadece ilgili kadınlara soruyorum:
    neden sanal yazışmalarda illa ki "daha önce olmadı" yalanına sarılıyor. en ufak bir şeyde dahi. veya telegram lafını duyunca "ay yok kullanmam ben tövbe" moduna geçiliyor. karşınızdaki erkek bundan ötürü sorun edecekse zaten barzodur kesersin iletişimi; kaldı ki en ufak bir konuda "bana erkek mi yok?" tavrı takınan kadınlar için karşısındaki erkeğin düşüncesi de önemli değil. dolayısıyla burada bir içselleştirme; kendinle hesaplaşma söz konusu?

sahi kuzum; hala mı cinsellikle barışamadınız?
  • en beğendiğiniz yazar?
  • istanbul içi etkinlik önerecek olan var mı? kültür sanat konser party vs.
  • 3-4 tane entry okudum bu başlıkta midem bulandı. anonim olmanın rahatlığıyla ahlaksız ve seviyesiz entryleri girerken hiç utanmıyor musunuz? kadınları sadece birer cinsel meta olarak görmek kendisine saygısı olmayan insanın, aşağılık karakterinin bir tezahürüdür.
hesabın var mı? giriş yap