• kadınlar erkeklerden daha zekidir safsatasına kanıp sevdiğiniz adamla akıl oyunlarına girişmeyin, neyseniz o olun, rol yapmayın. valla bizden akıllı değilsiniz, aynı bokuz.
  • sıkı tutacaksın.

(türkçe karakterleri sen koyarsın artık.)
  • güzel topuklu ayakkabılar giyiyorsunuz eyvallah, teşekkür ediyorum. yalnız yeni aldığınız topuklu ayakkabının bir zahmet altındaki etiketi/barkodu çıkartın. lütfen.

bir de artık platform topukları dışarıda giymeyin.
  • erkeğinizi başkalarına kaptırmaktan mı korkuyorsunuz? çözüm kegel amcanızda. mutluluk, huzur, aşk, para her şey onda.

(bkz: arnold kegel)

(bkz: kegel egzersizi)

(bkz: pc kası)
  • sevgiliniz kelse, kelini öpüp, kabak tatlım demeyin, ardından biz o kelle çok dalga geçiyoz, sonra herif beni niye terk etti? yapmayın etmeyin.
  • o parfümü direk koltuk altınıza sıkmayın, onun için yapılmış farklı ürünler var onları kullanın.

hemen sebebini ayrıntılı bir örnekle verelim,
    geçen günler de bir karşıyaka mavişehir dolmuşlarıyla evime ulaşma çabalarındayım, dolmuşa bindim köşeye sinmek suretiyle oturuyorum

dolmuşa hayatımda gördüğüm en güzel 2. insan ve onun normal standartta ki arkadaşı bindi(güzel olanla yan yanayız) abla güzel giyinmiş belli özel biriyle buluşacak yoksa bir insan sahneye çıkmıyorsa öyle giyinmesi mantıksız tabi freddie mercury değilsen neyse (neden freddie mercury bende bilmiyorum aklıma ilk ünlü o geldi)

dolmuşçuya parayı uzatmak için kolunu hareketlendirdiği sırada burnuma sanırım yasemin çiçeğine yakın bir koku geldi, fakat bu yasemin çiçeği sanki zombi olmuşta yanlışlıkla parfüm esansına katılmış bir koku var, bir insanın o kadar ter kokması için,
    yok insan o kadar ter kokamaz bir zombi parfüm sıkmış gibi (evet böyle daha iyi oldu)

tamam insanlık hali her gün duş alıyorsundur parfümü öyle sıkarsın ter kokmaz, şansına o gün sabah sular kesiktir, arkadaşında kalmışındır ne bileyim bir sürü sebep olabilir tamam da, bak güzel ablam artık marketlerde bir çok büyük firmanın minyatür deodorantları mevcut 2 tl gibi bir bedel ödeyerek alabiliyorsun yapma en azından bütün gün kebapçıda çalıştıktan sonra yapma bunu parfümden soğuyoruz.

kısa özet parfümü sıkarken ter kokunuzu bir test edin.
  • siyah oje kullanmayı,zira %99'unuzda çocuksu ve abartı duruyor,sizi itici gösteriyor. uzak durun
  • - abartılı göğüs dekoltesinden ziyade, ince topuklu bir ayakkabının kadınları çok daha seksi gösterdiğini unutmayın.

- babetlerinizden parmak çatallarınızın görünmemesine dikkat edin.

- topuklu ayakkabı alırken önü kapalı olanları tercih edin. o göt kadar yerden ojelerinizi gösterme yarışına girmeyin.

- çıtçıtlı badi giymişseniz, soğuktan korunmak için ve oram buram görünmesin diyedir. bir de elinizle badiyi gizlemeye uğraşmayın. varsın kezban desinler, kendini nasıl rahat hissediyorsanız öyle davranın.

- eğer göğüs dekolteli bir kıyafet giydiyseniz, ikide bir çekiştirip durmayın. rahatsız oluyorsanız giymeyin, giydiyseniz hakkını verin.

- dekoltenizi düzeltme ihtiyacı hissettiğinizde ise bunu yanınızdaki erkeğin gözünün içine bakarak yapmayın. yanınızdakilere potansiyel tecavüzcü gibi davranmak hiç hoş değildir.

- ten rengi çorabın, varisleri görünen yaşlı teyzeler için tasarlandığını unutmayın, hiç bulaşmayın. "çorabım olmadan asla" diyor iseniz, siyah transparan veya desenli çorapları tercih edin.

- buradaki tavsiyelerin erkeklerin gözlerine batan detaylar olduğunu unutmayın. yine bildiğiniz gibi yapın, ama bunları da aklınızın bir köşesine de not edin. (tavsiyeception)
  • eğer biriyle flört ediyorsanız, flört ettiğiniz adama durmadan, diğer erkeklerin size devamlı nasıl yazdığından, sizi durmadan bir yerlere davet ettiğinden filan bahsetmeyin. ''o kadar çok talibim varken bak seninle takılıyorum kıymetini bil.'' gibi çok itici gelen bir düşünce sistemiyle hareket edilmesi ya da farklı bir bakış açısıyla da, aba altından sopa gösteren bu tip söylemler, emin olun ki aklı başında erkeklerde istediğiniz türden bir etki yaratmayacaktır. . zaten yaptığım gözlemler sonucu gerçekten diğer erkeklerden aşırı ilgi gören hatunlar böyle bir şeyi söylemeye gerek bile duymuyorlar sadece bu yönde eksiklik hissedenler tarafından başvurulan bir yöntem bu. günün birinde bu lafı ettiğiniz bir erkekten;'' benimleyken, ne diye durmadan bunları anlatıyorsun, siktir git o halde anlattığın elemanın yanına.'' türünden bir tepki alırsanız, bilin ki o benimdir.
  • --- spoiler ---

etme.....! asiklarla basa cikacak gücün yoksa eger ;aska ne diye hayret ediyorsun...etme

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap