• biliyorum ki bir çok sözlük kızı ve tüm internet dünyası bu başlığı bekliyordu, ve gün geldi.

erkeklerin verecegi bu taktikler engin tecburelere de dayanabilir, tamam duygusal hissi seyler de olabilir.
    mesela benimkisi bir acık ve net olacak.

ornek: bir bardasınız, cocuktan hoslandınız, bakışıyorsunuz, cocuk cesaretlendi yanınıza geldi. tanışmak istedi.
    hemen cocuga milletin ortasında bir siktir cekiyorsunuz, rezil oluyor hahha. saka lan.
    (aranızda cocuga gulup, yanınıza gelince rencide edenler, hic konusmayan manyaklarınız var, boyle seylerden mutlu olanların taaaa gecmisini tobe tobe)

eger onu tavlamak istiyorsanız, bırakın kaprisi vss. az cok konusmalarından sapık olmadıgı kesinlesince, net olun, "hadi baska yere gidelim" deyin, eger aklı basındaysa sizin bu yaptıgınız seyi basitlik degil, olgunluk olarak karsılayacaktır. cunku tanıstıgınız yerde kız ayarladı vayy ibne diyen bir erkek camiası olur. bilin..

ufak bir not:

isi ilerlettiniz, cocukla bulusmaya gidiyorsunuz ya, lütfen yolda yasadıgınız cileyi, metrobuste size değdirmelerini anlatmayın.

(bak yine kızdım)
  • nefes alın.
  • nefes verin.
  • tavlamayın boşverin. oturun öyle soğuk soğuk bet bet oturun.
  • gülümseyin
  • takla atın..
    (bkz: hadi bir takla at oyna görelim)
  • aynı okuldaysanız " ders notlarını isteyerek tanışma" klişesinin dibine vurmayın.
  • erkeklerlerin ben seçilmem seçerim prensibini benimsediğini gösteren taktiklerdir.

kimse ufacık bir tiyo vermemiş arkadaş. ben söyleyim o vakit.

telefonunuzu istediyse, verin. ama o aramadan siz aramayın.
  • mesaj kutusunu yakın. gerisi gelir zaten.
  • moron moron gezmeyin. gülmeyi gülümsemeyi yeteri kadar bilin, illa ki işveli olmanız gerekmez.
    ben manken gibi olup odun gibi gezen kız da gördüm, kısa boylu kalın uzuvlu olup da kızların arasından fark ettireni de gördüm.

ya da moron moron gezin. nefes alsın yeterciler bulabilir sizi.
hesabın var mı? giriş yap