• bir çinli bilgenin söylediği şeylerden birisidir.

yazıtta yazan şey şu şekilde imiş;

1-ev işleri ile seni uğraştırmayacak ve aynı zamanda da iyi bir işi olan bir kadın bulman önemlidir.

2-esprili, nüktedan ve seni güldürmesini bilen bir kadın bulman önemlidir.

3- kendisine güvenebileceğin ve sana hiç yalan söylemeyecek bir kadın bulman önemlidir.

4-yatakta iyi olan ve seninle aşk yapmayı seven, sana her fırsatta güçlü olduğunu hatırlatan bir kadın bulman önemlidir.

5-bu dört kadının birbirlerini tanımamaları çok önemlidir.
  • 2 dakka delikanlı olun. böyle feminen ipuçlarından uzak durun. bu ne kepazelik böyle. küçük uygulanabilir ipucuyumuş. iğrenç. eciş bücüş. dudaklarınızı büzüp poz vermeyin.
  • -kötü anılarınızı asla asla asla asla asla unutmayın. bi daha yapmayın.
    unutuyosanız yazın bi deftere hatta. bırakın kardeşiniz arada okuyup kahkaha atsın. bunda komik olan bişi yok. onun mallığı.

-sadece hakettikleri kadar iyi olun.
    ölçüyü kaçırmayın veya az tutmayın.

-herkese karşı güvenilir olun.
    zarar gelmez bundan. ne olursa olsun.

-söz verdiyseniz tutun.
    önemli abi bu. ne pahasına olursa... sözünü tutmayan kişiye asla ikinci şans vermemeli hatta. o kadar ciddi.

-karşı cinse uzun vadede güvenmeyin.
    mal mısınız? 10 gün art arda kararlarında, hissiyatında stabil durabilen, değişmeyen, tam manasıyla tutarlı bir kız görmedim ben. tanımadım. ona göre davranın, bilinçli olun.

-karşı cins demişken, bunların ilgi manyağı olanlarından uzak durun. (tüm cinsin yaklaşık 50% si ediyor bu)
    yaklaşmayın bile. yaklaştıysanız uzaklaşın kaçın. boku yersiniz. sırf egolarını tatmin etmek için dünyanızı ters düz edip aylarınızı, yıllarınızı çalabilirler. sizin gözlerinize bakıp kendi yüzlerini görür bunlar. kanmayın.

-önemli kararlarınızı hava karardıktan, ışıklar yandıktan sonra almayın.
    hatta mümkünse geceleri hiç karar almayın. lüzumsuz bi cesaret gelir. sahte cesarete hiç gerek yok. karar almak yerine film izleyin, kitap okuyun, ders çalışın, pilav yiyin. sabahı bekleyin.

-takılı kalmayın.
    başınıza ne gelirse gelsin, takılı kalmayın. eskiden hep kalan biri olarak söyledim bunu. hep başkalarının ağzından çıkan sözü saatlerce düşünebilen biri olarak. hiç bir yararı yok. yani sizin düşünüp kaldığınız kadar düşünmeden konuşan, davranan, sizi yönlendirmeye çalışan insanlar var. hayatınızdan çalıyolar sadece.

-kaybetmekten korkmayın.
    kararı gece almadıktan sonra.

-bi de en son körü körüne sevmeyin dicem abi. iki lafa, tavra, bakışmaya, muhabbete kanmayın lan artık. an gelir doğru kişiyi bulduğunuza kalpten inanırsanız da gidip basın nikahı. ben öyle yapıcam açıkça. yoksa yalnız ölürüm. son kararım da budur. (gece aldım evet)
  • sevişme ihtimaliniz varsa ilk çoraplarınızı çıkartın. nolur lan erkek halime geriliyorum
  • saçınızı uzatıyosanız hergün yıkayın allahın cezaları!!!!
  • amk erkeklere tavsiyeler adı altında insanlar burda ideal erkeğini mi tasvir ediyo napıyo anlamadım. bakıp bakıp gülüyorum götümle.

yok "kızların yanında küfürlü konuşmayın." yok "kızların bulunduğu ortamda maç muhabbeti yapmayın" "yok doğal olun" da bilmemne...

arkadaş bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yaa? adamın doğal hali o, habitatı bu! küfretmiycek, maç konuşmıycak, sonra doğal olacak! sen bir kere adamın muhabbetine şerh koyduğun müddetçe nasıl doğal davranmasını bekleyebilirsin ki? sonra ağla "erkekler dürüst davranmüyür bizi sikmek istüyürler" diye. bu kezban kafasıyla daha çok ağlarsınız.

erkeklere naçizane tavsiyem, delikanlı olun lan! öyle kız milletine şirin gözükücem diye konuşmanı, kıyafetini şuyunu buyunu değiştirme. doğal davranıcam diye de kastırma. seni bir kız seviyorsa, zaten olduğun gibi seviyordur. yanında osurmanın, küfretmenin filan hiçbir mahsuru olmaz, olmamalı da.

karşınızdakiler insan, süs köpeği değil. bizim istediğimiz gibi davranamaz, bizim istediğimiz kalıplara giremezler. elbette sevdiklerimiz için taviz verebiliriz bazı konularda. ama "bizim" çizgimize uymayanları "itici" "kaba" vs gibi yaftalamak ne demek yahu?

sevgili erkekler, insan olun. emin olun ki sizi olduğunuz gibi, o şekilde seven birileri çıkacak. hayır ben sevdim ordan biliyorum.
  • sözlükte okuduklarınıza (özellikle sözlükte yazan insanlar hakkında olanlara) inanmayın..
    kimse burada göründüğü/iddia ettiği kadar parlak, kızlar bu kadar cüretkar, özgürlükçü - erkekler bu kadar havada karada isabetçi ve hatta akıllı değil.

tüm insanlığa tavsiyemdir hatta; insanın kendisi hakkında yazdığı herhangi bir şeyin en fazla %60ına inanın..

(typoların efendisiyim, editlerin kölesiyim)
  • içmediğin rakının,
    tutmadığın takımın,
    sevmediğin kadının muhabbetini yapma !
  • en az 3 tane yeşil donunuz, 8 kısa paçalı pantolonunuz, 7 tişörtünüz, 4 gömleğiniz, 12 tane de ceketiniz olsun. gelip sayıcam.
  • hiçbir kadını, o gece başka bir kadını bulamadığın için arama...
hesabın var mı? giriş yap