• (bkz: camii)

bayram namazları çıkışında olan o samimi öpüşme faslı çok hoş gerçekten.
  • nerden öpersek öpelelim kıla denkgeleceğimiz için ,gereksiz bulduğum başlık.
  • bir kez daha heyecanlı bekleyişi başlatmış olan yerdir.
  • şu başlıkta yazanların çoğunu beyninden öpsen gene işe yaramaz..

"sevişirken tahrik olunan bölgeler" diye bir başlık olsa burası tamam anlarım. "öpülmeyi en çok sevdikleri yer" diye bir anket açılıyor. adamlar kalkıyor buna; penis, penis başı, meme ucu, kasıklar, taşak altı, boyun, kulak, ense vb. yerler yazıyorlar. ayak parmakları demiş bir tanesi. bu nasıl bir ruh hali amk?

öpülmek denmiş öpülmek!.. öpülmek bir erkekte, erotizm'den önce romantizm'i çağrıştırmıyorsa, kusura bakma ama odunsun arkadaşım. hem odunsun, hem de hödüksün. bu kafayla da, o çok sevdiğin yerlerinden öpecek bir kadını zor bulursun..

öpülmenin en güzel olduğu yerin neresi olduğunu gerçekten merak etmeye başladın mı? hadi gene iyi bir günüme denk geldin söylüyorum..

(bkz: avuç içinden öpmek)
  • yarrr.....wait for it......
  • (bkz: yüzük)

önce saygı.
  • boyun, omuz ve elmacık kemiklerim.

ben öperken bölge ayırt etmediğim için aslında kendim öpülürken de özel bir bölgenin öpülmesini beklemiyorum.

öpmek daha güzel bu arada yeri gelmişken belirteyim. sevilen kadının kokusu bütün günün yorgunluğunu alıyor.
  • bana yillar once yasanmis, gayet uzucu bir olayi hatirlatan baslik.

yillar once, bir cumartesi gecesi, arkadaslarla icmeye karar verdik. programi yaptim, arkadaslari aradim. hasret, ben, cemal ve cefa, galata'da guzel bir meyhaneye icmeye gittik. rakimizi, kebabimizi soyledik. sohbet gayet demli. bir buyuk, iki buyuk... kebaplar sirasiyla geliyor. saat oldu neredeyse sabahin 1'i. cemal, "ben gider" dedi cikti gitti. hasret, ben ve cefa kaldik. cefa ayaga kalkti ve "abiler, oyle guzel bir gece yasattiniz ki opecem" dedi. ben hic hoslanmam bu sarhos opusmelerden. biraz urktum. cok yakin arkadaslar da olsa, sevemedim su "opujeeem abi" muhabbetlerini.

neyse ben "s*ktir git" dedim cefa'ya. gozler, kopek yavrusu gibi bana bakti. kesin biraz icine oturdu benim ona pas vermeyisim. "tamam, o zaman ben hasret'ten baslarim opmeye" dedi. hasret de benim gibi, "yok yapma" diye ayaga kalkti. kacmak istiyor. sarhos oldugu icin tokezledi, kasanin yaninda butun gece demlenen semavere gum diye girdi. tabi kaynar sudan kor demir gibi sicak olan semavere (sema diyelim kisaca) kafa ustu cakilinca, butun o sicak su uzerine dokuldu. kahrolduk. hasret bize dondu, "s*kerim boyle isi, ben gidiyorum" dedi. cefa bakti hasret'i opemeyecek, bana muptela oldu.

cok uzun okumadim diyen olursa:
    sonsuz bir akşamüstü şimdi
    "hasret" gitmez çakıldı kaldı semaya
    canımın canı gönlümü kahret
    gitme müptela etme cefa'ya
hesabın var mı? giriş yap