şükela:  tümü | bugün
 • üst edit:

  eğer mavi yerine kırmızı sıvı kullanılsaydı nasıl olurdu? sorusunun cevabını merak ediyorsanız buyrunuz*:

  https://youtu.be/eufluiy2anc

  pazar olarak tamamen kadınlara hitap eden ped reklamlarına biz erkekler özellikle tv izlerken * düzenli olarak maruz kalıyoruz. yok sızdırmayan kanatlı, jel dokulu, hapsedici, kanallı ped, yok yumuş yumuş pambıklı ped. buraya kadar sıkıntısız yine ama beyaz pantolonla zıplayan uzun bacaklı kadının kariyer yaparken havuza girmesi falan. pede anlam yükleme hareketi.

  farkettiğim birşey var ki televizyonda ped reklamı çıktığında erkekler pili bitmiş çinko karbon pil kullanan tavşan gibi dalıyor ve ekrana boş gözlerle yorumsuz bakıyorlar. ne geçiyor oğlum aklınızdan?

  - bu mavi sıvı yerine şırıl şırıl kırmızı sıvı akıtsalar nasıl olur? acaba bu fresh etki vermek için mi yoksa biz erkeklere yönelik bir yavşaklık mı?

  - amına koduğumun pedlerini geliştire geliştire bitiremediler. bir ped bir de transistör teknolojisinin sonu yoktur.

  - adet döneminde kadın huysuz, beli, karnı ağrıyan, depresif, insana ya sabır çektiren bir canlıya dönüşürken bu atlama, zıplama, dans sevdası?

  - bir ara tanga şeklinde ped vardı ya ne oldu ona?

  - ya boxer araya kaçınca insan rahatsız okuyor bu a5 defter kılığındaki şey hakkaten zor!
 • muhtemelen gillette fusion proglide reklamı izlerken kadınların aklından geçenlerle aynıdır.
 • (bkz: triggered)

  (bkz: feminazi)

  her başlıkta olduğu gibi bu başlıkta da duyar kasıp kin kusanları görmüş bulunduk. hoş geldiniz efendiler.

  https://hizliresim.com/vppa54

  https://hizliresim.com/1ggpvn

  https://img.ifcdn.com/…f955e7d7d79c632e301af9_1.jpg
 • özel gün, çok özel, çok neşeliyiz, çok özeliz. neden ya milyonlarca yıldır kadınlar bu biyolojik süreçten geçmiyor mu? neresi özel ki, gayet sıradan.

  bir de neden bu garip herşeyi başarırız biz gazları falan, çık ürünü tanıt, bitsin gitsin.

  cıvık cıvık hareketler afedersin.
 • 34 yaşındayım; kendimi bildim bileli, bu reklamlar televizyonlarda döndüğünden beri o sıvının nereden geldiğini ne düşündüm ne de sorguladım.
  ped denen şey benim için reklamlarda üzerine cam tüpten mavi sıvı dökülen bir bez parçasından ibaretti.
  hangi amaçla kullanıldığını tabii ki biliyorum ama televizyonda dönen reklamları üzerine hiçbir şey düşünmedim, televizyonda dönen birçok reklamdan hiçbir farkı yoktu.
  tabii son zamanlarda reklamları iyice garipleşmeye başladı. reklamlardaki kızların sigara ikram eder gibi birbirlerine ped paketi uzatmaları bir yandan komik gelmiyor değil.
 • okyanusta yüzen vatozlar ve bazen de winnie the pooh' nun bulutlar arasında zıplaya zıplaya gezerken bu pedlerden birini açıp buluttan aşağıya atlayıp, evinin bahçesine iniş yapması geliyor gözümün önüne.
  ikisini de düşünmek gayet rahatlatıcı.
 • kadinlarin ne kadar naif insanlar oldugunu dusunuyorum, zaman zaman.

  dusunsene; vucudunun kanadigi, aci cekip, binlerce kalori aldigin bir haftaya özel gün gibi tatlisko bi isim takip hayatina devam ediyorsun.

  erkeklerin basina boyle bi sey gelse amina koydum gunu derlerdi. kadinlar naif azizim. bizim gibi itlik serserilik pesinde kosmuyorlar.
 • (bkz: oha maviymiş)