• erkin sahinoz'u tanımam ama bu ne lakaytlik. yok birebirde indiriririm, yok seni pişman edeceğim. siz boksör müsünüz? biz sizi fiziksel gücünüz için mi takip ediyoruz, dinliyoruz? o zaman ikinizi de indirecek olan turabi gelsin konuşsun orda.

yemin ederim ne kadar takım elbise giyip kravat taksak da en nihayetinde basit bir şempanze türüyüz.
  • bakıyorsun ikisinin de twitter bio'sunda yazan ünvanları maşallah 3 satıra sığmıyor. karakter sayısı yetmiyor.

kurucu, üye, ceo, yazar, başkan...

ama gel gör ki en ufak çatış mada sokak röportajında birbirine dalan dayılara dönüyorlar.

ülkenin okumuş hatta okutan öğreten kesminin hali buysa, geri kalanını siz düşünün.

edit: imla
  • hacklenme durumu yok daha önce emre alkin'e de kardeşi üzerinden sataştı üslup, meşrep bu.

halbuki imf'te çalışmış bir adam tedx ve bir kaç videosu da gayet iyiydi fakat aşırı çirkef bir karakter

yalnız özgür'de hiç masum değil. program başladıktan sonra ve bağlanmadan önce bilen bilmeyen konuşuyor, programa bağlanmak istiyorum gibi tweetler attı.

bu ne olursa olsun aşağılayıcı ve üstel bir bakış açısı her şeyden önce bunların aralarında kripto para "gurusu" olmak ve pozisyonunu koruma egosu var.
  • --- spoiler ---
    başlık geç saatte ve hızlı açıldığı için yanlış oldu, ortada kavga falan yok aslında.
    --- spoiler ---

amk o başlığın çok ayıp etmiş.
  • valla arkadaşlar.

özgür demirtaş'la siyasi ve sosyal konularda muhtemelen benzer şeyleri savunuruz. ben düz adam ve sade vatandaş modunda vasat savunurum, o bilgiyle veriyle falan akademisyen boyutunda savunur.

ancak bu özgür demirtaş'ın aşırı irite edici olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
    bence uzun süre tahammül edilebilir bir tarzı yok.

evet bilgisi, yorumları eyvallah ama bir noktada işi fanatizme döküyor.

dün bitcoin yorumları da öyleydi. bu kadar tutkuyla taraf olunca irrasyonelite er geç kaçınılmaz olur.
  • hahaha erkin tam bir klavye delikanlısıymış.

dün habertürk tv'de teke tek programına birkaç kişi katılmış ki onlardan biri erkin şahinöz idi. fatih altaylı soru soruyor, onlar cevap vermek yerine saçma sapan şeyler anlatıyordu.

özgür demirtaş bağlandı. adeta darbe yaptı ve bildirisini okudu. soruları tekrar etti ve cevap verdi. "az önce bu adamlar harbiden akademik adı altında boş boş konuşmuşlar" dedirtti ki fatih altaylı bile sorularıma bu sefer cevap alabildim deyerek diğer konukları rencide etti.

hele bir an vardı. fatih altaylı özgür demirtaş'a bir soru sordu. erkin şahinöz öyle bir mırıldanarak, korkarak "öyle değil fatih bey" dedi ki ezikliğine üzüldüm. sabah uyanıyorum ve ne görüyorum; erkin klavyede esip gürlüyor. reklamın iyisi kötüsü olmaz.
  • üslubunu artık midem kaldırmadığı için erkin denen ortadoğu çomarını takip etmeyi bırakalı zaten epey zaman olmuştu. ancak rt ve replylardan ötürü yine ara ara önüme düşünce artık engellemek farz olmuştu zaten.

hiç şaşırmadım böyle bir başlığa. insan çok üst düzey eğitimler alabilir, çok üst düzey pozisyonların sorumluluklarını alabilir büyük kuruluşlarda.

ama kendi hayatımdan da tecrübeyle sabittir ki kumaş değişmez arkadaşlar. boyasanda yıkasan da süslesen de hiç bir insanın kumaşı değişmez.

sktr edin engelleyin. özgür bey e söyleyelim o da engellesin.
  • erkin bey sarhoş sanırım. info kısmına yazdığı kariyeri yapan birisi bu kadar boş yapıyor olamaz. kendisini bir dönem takip edip sonra yine bu tarz boşundan dolayı bırakmıştım.

ülkede konuşulması gereken o kadar çok gündem var ki bire birde döverim filan ne demek ulan?

erkin kendi kendine itibar suikastı düzenliyor farkında değil. demek ki işler iyi değil ki gündeme gelme çabası içine girmiş.

özgür bey ise bambaşka bir konu. bilgisi olmayan konuşmasın deyip beni tv'ye bağlayın ne demek? alenen adamlara laf söylüyorsun işte.

tanım: bir hadise
  • erkin şahinöz baından beri blockchain mevzularında "kitabını yazdım, buralar komple benim. benden başkası konuşamaz" tribinde iyice agresiflik seviyesini coşturmuş. özgür demirtaş herkesin malumu zaten. beleş pozisyonun kokusunu iyi alıyor, boşluk buldu mu ilerliyor. boş pozisyonlarda da rahat topla buluşuyor. yoksa kripto filan umrunda değil, kriptocular da zaten geçmişte bokladığı için sevmiyorlar adamı ama adamın ceketi reyting veriyor işte.

programın ekmeğini de haliyle erkin şahinöz'le bilgisi kıyaslanamayacak olsa da reyting farkıyla özgür yiyince erkin çıldıraya bağlamış twitter'da olay bu.

ikisi de gereksiz. özgür arsız sakinliğiyle 1 puan önde.
hesabın var mı? giriş yap