• "güneşi ben batırdım. 7-8 saat sonra tekrar çıkartıcam." falan derse şaşmamak lazım. yaratıcı bi insan. uçuşta.
  • öss ikincisi olduğu senenin birincisi nihat doğan'mış.
  • twitterdan hemen milleti galeyana getirmiş " an itibariyle ekşi sözlük polis tarafından kapatılmış bilgisi geldi, bakın site yok yayında " diye. sakin ol erol'cuğum bak biz buradayız daha. gerçi polislerin elinden kurtulup entry girebilmek biraz zor oldu ama.. *

edit : bu arada ekşi sözlük beta bambaşkaymışsın.. kedi canını senin..
  • pop piyasamızın güzide karakterlerinden. eski komemedi dans üçlüsü üyesi. bu üçlüdeki en türk görünüşlü olanı. atilla taş'ı başımıza musallat eden vatana millete sıfır hayır sahibi adam
  • 1 saat önce twitter'dan şu linki gönderdim kendisine;

http://www.haberturk.com/…endisini-hem-noteri-yakti

sonuna da ekledim; "bu dava ne oldu? çapkınlık için sahte boşanma belgesi düzenleten tek insan sensindir sanırım!" diye. beni engellemiş. profilini takip edemiyorum şu anda. kendim adına teşekkür ederim. ailem de kendisine minnettar.

sonra kendisi "herkesin inancına saygılı olalım ama adap ayrı,keza ben de gençlik hataları yaptım ama bedel ödedim,maskeli olmadım,eleştirme hakkım sakli" şeklinde bir twit girmiş.

gülşen aşkını mı, boşanmamış olduğu eşini aldatma olayını mı yoksa haberde bahsi geçen sahte belgecilik olayını mı gençlik hatası olarak görüyor bilmem ama haber 2008 tarihli. yani öyle gençlik hatası sayılmaz pek. eğer öyle olduğunu iddia ediyorsa yine de;

(bkz: liseli detected)

diyeceğim şu; kafası güzel insanların metro eğlencelerini, bar eğlencelerini, kucak danslarını gönderip bunların üzerinden prim mi reklam mı neyse artık yapacağına önce kendi geçmişine baksın. eminim kucak dansı yapan gaylerin hiç birisi sahte belge düzenlemeyi bırakın, isimleri bile anılmamıştır bu tarz olaylarla. kesin konuşmuyorum çünkü bu suçlamanın sonucunu bilmiyorum. muhtemelen bir şekilde hallolmuştur ama.

bunun hakkında başka da hiçbir şey yazmam.

(bkz: karbonat erol)
  • bu adam doktor, hem de göz doktoru. ben tıp üçüncü sınıftan atıldım. bu gerçek hiç bu kadar ağır koymamıştı.
  • amy whinehouse'a, kendisini oyle bir sesten mahrum biraktigi icin kizginmis..
    ulan keske sen de bizi o sesinden, o tipinden mahrum biraksan..
  • bu adamın bile desteklediği direnişi desteklemeyenin aklına sokayım.
  • magazin dünyamızın benjamin linus'u
  • ışık yılını zaman birimi sanan öss 2.'sidir.
    senin zekanı yirim ben yirim..
hesabın var mı? giriş yap