• kendisinin crossfit balaban diye bir youtube kanalı var. birçok milli sporcuyla beraber antrenman yaptığı bir program serisi hazırlamış. tvde yayınlanan birçok spor programından daha kaliteli olmuş. beraber program yaptığı sporcular içinde cenk ildem, adem kılıçcı gibi sporcular var. sonrasında crossfit balaban'a da baktım ama gene yüksek fiyat gene yüksek fiyat...

(bkz: #51827040)
  • (bkz: pr)
  • başarısını falan bilmem ama acayip düzgün bir adama benziyor. işine, eşine kendine saygısı top noktada. beraber idman yapmak isterim.
  • gökhan saki neden eğitimini kariyeri olan bir mma antrenörü/salonu ile yapmadı anlamış değilim.
  • beğenerek takip ettiğimiz türkiye'nin tanınmış mma dövüşçüsü. bugün palladium avm'de kız arkadaşı olduğunu tahmin ettiğim bir bayanla alışveriş yapıyordu. gidip bir merhaba demedim, diyemedim.
  • mustafa yıldız'la takıldığından beri samimiyetini sorguladığım sporcu.
  • ertan balaban çakma kafes dövüşçüsü , kafese yeni giren adam bacağını kopartıyordu nerdeyse , ayağını bacağına kadar mumyaladılar. iyi bir spor salonu işletmecisi olduğu söyleniyor.
  • ne iyi bir spor salonu işletmecisi, ne kayda değer başarıları olan bir mma'ci, ne başarılı bir siyah kuşak brazilian jiu jitsu sporcusu, ne de bu sporların iyi bir hocasıdır. havalı bir sosyal medya ve tv ünlüsüdür.
  • bu adam kendini dünya çapında dövüşçü diye pazarlıyor :d

açıp lütfen boks antrenman videolarını izleyin şaka gibi. glory'de dövüştüm diyen adamda beginner seviye footwork var ama takdir edeyim kendisi güzel bir girişimci ve pazarlamacı.
  • 6 nisan 2013 cumartesi günü world glory series 6 etkinliğinde ülker sports arena'da, vitaliy bigdash ile karşılaşacak sporcu.
hesabın var mı? giriş yap