• o ses türkiye'de bir kez daha yarışan ve bu sefer seçilen gencoğlan. ses güzel, yakışıklı, bişey yapsınlar artık bu çocuktan bari.
  • sinan akçıl'dan hallicedir ama yeterli değildir. ancak hareketli pop şarkılarını söyler o da çok yetenek gerektirmeyenleri.
  • lisedeyken* çaldığı grupta sadece gitaristti önceleri. sonra vokal ve gitar, daha sonra sadece vokal olmuştu sanırım. kendisiyle bir muhabbetim olmadı ama hatırladığım kadarıyla grubunda vokale geçmeden evvel uzaktan epey özgüvensiz biri gibi duruyordu. daha önemlisi popüler biri değildi. ne zaman şarkı söylemeye başladı, elemanın çevresindeki hatun popülasyonunda acayip bir artış oldu, bunu çok iyi hatırlıyorum çünkü çanakkale küçük bir şehirdir ve herkes birbirini tanır az çok, bu elemanda da popülarite bir anda tavan yapmıştı. sanırım daha sonra o popülaritenin etkisiyle kendisini iyice müziğe verdi.

çevresinde ondan daha fazla müzikle iç içe ve daha başarılı insanlar vardı. bir çoğu öss'ydi üniversiteydi şuydu buydu derken hobi olarak yaparım kafasıyla sönerken bu elemanı ise medeni cesaretinden ve azminden dolayı takdir ettim. kendisini tanımasam da kendisinin yetiştiği ortam şartlarını bilen biri olarak böyle bir popülariteye sahip olacağı hiç aklıma gelmezdi.

cildi sivilce izlerinden dolayı baya bozuktu. ama şimdi 1-2 fotoğrafını gördüm internette, adam 3 senede resmen metamorfoz geçirmiş.
  • trt'de yayınlanan baba candır dizisinin popçu oyuncusu.
  • pazar görünümlü cumartesi suprüzünde ünlü popçu diye lanse edilen unlu mamül.

(bkz: kim lan bu ertunç tuncer)
  • erdem kınay sayesinde en azından düzgün bir şarkıda adı yer almış insan.
  • askerliğini karşı koğuşumda, elazığ ktm bedelli birliğinde yapmış artist.
  • ilk trt de yayımlanan dizisinde gördüğüm ve gördüğüm anda aşırı tom hardy'ye benzettiğim oyuncu, şarkıcı.
hesabın var mı? giriş yap