• o kadar adamın ortasında oynayan kıza üzüldüğüm partidir.
    yazık kendini malzeme etmiş...

onu bunu geçtim de neden hepsi araplara benziyor lan!

edit: bak sennn!
    neymiş efendim kız ortalarda oynuyor diye biz neden rahatsız olmuşuz. istediğimiz laiklik değil miymiş? bu konunun laiklik ile ne alakası var.
    he yavrum he zaten laiklik, gelişmişlik, ataerkil toplumdan kurtulmak bu videoda izlediğin gibi oluyor.
    ha biz laiklerde (!) (nasıl laik olunuyorsa) bu videoda gördüğün gibi bir ülke istiyoruz.

hatta sen şimdi laik(!) kişilerin kızının cebine prezervatif koyduğuna da inanıyorsundur.
    allah'ım yaratıyorsun bari takip et şunları.

edit: dön baba dönelim. editle babam editle...
    biraz da kadınlar üzerinden duyar çaktım mı hopp ne güzel...
  • '' ğaaa nefes alamıyorum'' nidalarıyla izlediğim video.
  • bir adet arizona kertenkelesi içeren muazzam parti. sonlara doğru çölün hakimiyetini ele geçirmek isteyen başka kertenkeleler de olaya dahil olmuştur.
  • çakma koray avcı'nın kıvrak bel dansıyla harikalar yarattığı partidir.
  • torbacı virali olduğunu düşündüğüm çalışma.
  • sokak partisinden çok nargile kafede parayla kız oynatıyorlar gibi görüntüler içeren etkinlik. biliyorsunuz nargile kafeler soft-pavyon tarzında işletmeler bir nevi.
    taksim'in gözü yaşlı, bağdat caddesi'nin boynu bükük, nişantaşı örselenmiş.
  • esenler'de tek bir kızlı ve arap erkeklerle dolu bir parti diye değiştirilmesi gereken başlık
  • aklıma geçen hafta esenler'in içinden geçerken gördüğüm "obsession" tekel bayiini getirdi. dükkan isimleriyle postmodernizmin sınırlarında dolaşan güzide esenlerde anormal bulmadığım görüntülerdir.
  • esenler böyleyse bağcılar nasıldır?
  • esenler'de olmuş olma olasılığı çok düşük partidir. haplanılmadıysa zor yani. esnaf falan kesinlikle müsaade etmez. ama kesin laf etmemek lazım.

eskiden bi' imamoğlu cafe vardı bu esenlerde. * arkadaşın doğum günü olacak diye gidiyoruz. yolda "ulan imamoğlu kafe, esenler. çok sikko bi mekandır, içeriz meyvesuyunu geliriz." diyordum. imamoğlu cafe'ye bi' girdik. ulan o ne? imamın oğlu dj olmuş. her taraf aynalı dans pisti falan. kızlı erkekli o biççim danslar falan. nööölüyor hülayn. çok değişik bi' gündü. sevişilmedi ama.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
hesabın var mı? giriş yap