• video
    değişik bir kavga. keşke daha uzun olsaydı.
  • (bkz: dirty talking)
  • bilader sen bu kadinla nasil halvet oluyorsun bu kadin sikli kadin.
  • evlilik çok güzeell, sen de gelsenee dedirten fantastik kavga.

1.63 boyunda karısından tekme tokat dayak yiyen bir keko içeren olaydır. bu seviyede varoşşşşşluk, lowlife yaşam tarzı, 20 yıldır iyice kokuşmuş, iğrenç profiller yaratıldı, işte bütün bunların sonucu olarak bu kalite fakirliği ortaya çıktı. yarın sabah da biraz burger king camı kırıp, starbuck kahvesi dökmeye gider bu tipler :)
  • şu tartışmadan sonra yaşanacak olan sevişmeye altın bambu ödülü falan verilmeli. komşularından detaylar öğrenilmeli.
  • artık her yer bbg evi gibi mk. en ufak bi vukuatta çat bi bakmışsın ünlüsün.
  • gerçekten şimdi bunlar aynı yatakta mı yatacak..

umuyorum ki çocukları yoktur, yok ise, umuyorum ki çocukları olmaz..
  • #158730276 haklısın, karşılık verip karısını öldürmeliydi değil mi? bu ülke insanı hiç şaşırtmıyor. senden zayıf birisi sana saldırdığında karşılık verirsen "gücün ona mı yetti", karşılık vermezsen "şu zayıf insandan dayak yedi" oluyorsun.

konuya gelecek olursak bu ülkede sağlıklı bir evlilik görmek o kadar zorlaştı ki nereye baksanız problemli insanlar görüyorsunuz.
  • kadın, adamdan ölümüne nefret mi ediyor yoksa çok mu arzuluyor anlamadım. ne biçim ilişki lan bu?

kadın derken lafın gelişi tabii. yoksa videoda suratlarını blurlasan hangisi kadın, hangisi erkek anlaşılmaz. ne giyimi, ne konuşmaları ne de hareketleri kadına benziyor. muhtemelen twitter'daki erkeklerin %90'ından daha maskülendir.
  • bir takım oruspuluklar dönmüş belli ki. neyse yav.
hesabın var mı? giriş yap