• bir yasima daha giriyorum, demek soyle insanlar da var:

(bkz: bikini giymek için eşinden izin alan insan)

mesela ben esimle evlilik sozlesmesini bastan yaptim, senede 15 kere mini etek, 8 kere bikini, ozel gunler ve bayramlarda da tanga iznim var. pantolon dar olmadigi surece serbest, kulotlu coraplarin rengi pazarliga acik...

sahi, yillik izinler kac gun sizde? benim patron senede 6 hafta veriyor, mis gibi valla...

hayatimda hic aklima gelmedi mesela, pantolon, corap yahut kazak giyerken esimden "izin" almak. okul gezisine giden liseli misiniz yahu, ne izni? don giyerken de izin aliniyor mu bari?
  • kendi hayatı ve yaşam tarzı dışında insanları değerlendirmeyi, sınıflandırmayı ve kefeden kefeye koymayı huy edinmiş kıt zekalı, kafatası ne ilginçtir ki sadece sperm depolamaya ve cehalet erekte etmeye yarayan bu canlılara dert olmuş insandır. sen beyinsiz yaşayabiliyorsun, kimden izin aldın kardeş?
  • kendisi ve yetiştirdiği reşit olmayan evladı dışında, çalışma hayatında astları haricinde hiç kimseye '' izin ver-me/me '' yetkisinin ,haddinin kendisinde olmadığını bilen insandır.
  • sanki bakan sapık o haşema ıslak ıslak her yerine yapışınca bakmıyor. çözüm kadına bikini giydirmemek değil, her gördüğü kadına bakarken ağzı sulanan, küçücük çocuklara bile cinsel bir gözle bakabilen tüm bu sapıkların uzuvlarını kesip boynuna asmak. hayatlarında kadın görmemiş beyinleri alınmış, evrim sıralamasında gorillerin dahi gerisinde kalmış yavşaklar. hatalı üretim bunlar işte, keşke yetkili bayilere iade edebilsek.
  • bir insan bikini giyebilir, bir erkek de buna karışmayabilir ama benim dikkat ettiğim farklı bir nokta var.

insanlar plaj gibi yerlerde komple açıkta bacaklar, göğüslere zoom yapılmış ve kalçaların açıkta olduğu bir kıyafeti normal karşılıyor. çünkü orası işte deniz, kum, plaj vs. diyorlar.

şimdi yol ortasında karısı öyle sokağa çıksa bu kişiler büyük ihtimalle karısını boşar. halbuki arada gram fark yok? nasıl yok lan orası kum diyorsunuz değil mi?

oraya giden adamda o dışarıda karını gören x kişisi değil mi sokakta yoldan geçerken karını adam öyle görürse wow. ama kum üstünde görünce normal.

gören adam= aynı adam
    gören gözler= aynı gözler
    görülen vücut bölgeleri=aynı bölgeler

peki neden ikisi aynı değerlendirilmiyor benim merak ettiğim bu. yani orada karısı öyle görülürken kıskanmayan bir erkek farklı yerde öyle görürse neden kıskanır?

bu durum bize ahlak kavramının bile algısal olarak inanılmaz değiştiğini gösteriyor bence.

yani kum üstünde soyunursam bu ahlaki, beton üstünde soyunursam ahlak dışı. lan at mıyız biz piste göre iş değişiyor?

not: insanların ahlakını eleştirmek gibi bir derdim yok, kimse kimsenin bu şekilde ahlakını eleştiremez. sadece ahlak algımızın değişik olduğunu anlatmak istedim.
  • birisi cehenneme övgü okuyup gelmiş.
  • “erkekte biraz garip olur ama sen bilirsin” demiştir.
  • asla ve asla kocama giyim konusunda karismadim, karışmam da. fakat bikini biraz bana ağır gelebilir. henüz buna hazır değilim.
  • görüyorum ve arttırıyorum; benim hayalim eşimle çıplaklar kampına gitmek.
hesabın var mı? giriş yap