• pompiş olarak da bilinir.

(bkz: pompiş pompiş pompiş)

edit: eski sevgililerden biri ikinci çocuğuna hamile olsa da bu tespit bana ait değildir, başlığa geçerken uğramıştım sadece.

pompişpompişpompişpompişpompişpompişpompişpompişpompiş......
  • kabullenince aşkı atlatmış sayılırsın.
  • senin ayibin. ayrildiginizda bi tas alip kafasini pat pat ezseydin su an sikiyor degil gomdugun yerde curuyor olacakti
  • nevizade kackini, topsakalli, hayatinda bir tane kiz arkadasi olmus ana kuzularini tabiyatiynen acitan bir gercek....
  • yok olm böyle bir gerçek, inanmayın. kimse bana, eski sevgilim çatır çatır sikişiyor, dedirtemez. inanmıyorum zira. çok netim bu konuda.
  • böyle bir gerçek olduğunu iddia edenlerin tümü de "eski" sıfatını haiz bir sevgili olduklarından, lakin anlaşıldığı kadarıyla çatır çatır sikişmediklerinden, basit bir akıl yürütmeyle böyle bir gerçeğin olmadığını söyleyebiliriz.
  • bir de şu açıdan inceleyelim. şimdi ortada çatır çatır sikişen bir eski sevgili var. tamam biraz üzücü ama durum gayet normal. çünkü o artık seninle birlikte değil. dolayısı ile seninle çatır çatır sikişmiyor. sana en çok koyan da bu zaten. ''ulan zamanında benimle çatırdatıyordu, şimdi başkasıyla çatırdatıyor.'' diyorsun içinden ve üzülüyorsun. üzülme. en azından seninle de çatırdatmış zamanında. lakin, iş burada zaten. eğer seninle birlikteyken hiç çatır çatır olmadıysa, şimdi başkasıyla çatırdıyorsa o zaman üzül işte genç. git duvarlara falan vur kendini.
  • bu gerçek, sizin yeni sevgililerinizle sevişme ihtimalinizle eşdeğerdir.
hesabın var mı? giriş yap