• ne hali varsa görsün, demenin yeni versiyonu sanırım.
  • eski sevgilisiyle bir hesabı kitabı olmayan insandır. "ruh hastası mıyız ki bir zamanlar sevdiğimiz ama hayatımızdan çıkan insanın mutsuzluğunu isteyelim "diye sorgulatan insandır aynı zamanda.
  • ben de mutluysam, bu kisi benimdir. yok eger degilsem, beter olsun! *
  • benim lan ibişler. insanlık ölmedi daha.

daha 2 gün önce gördüm 3 senelik sevgilimin yeni sevgilisiyle olan fotoğrafını, mutluysa mutluluklar.
  • kimse yazmamış. (bkz: en asil duyguların insanı)
  • unuttugum birinin beni unutamamasi sinirlerimi bozdugundan, benim sevmedigim birinin de artik beni sevmesini istemedigimden olsa gerek o kisi benim efendim.
    evet cok mutlu olsun. ben onsuz cok mutluyum cunku. onun da salya sumuk, mutsuz, uzgun yasiyor olmasindansa mutlu olmasi ona daha cok saygi duymami sagliyor. aksi durumda iyice igreti oluyorum ben.
  • ayrıldıktan kısa süre sonra aradı, bir şeyler zırvaladıktan sonra, umarım mutlu olursun dedim. sırf duymak istediği sözler olmasından dolayı. mutlu olmamasını istememe rağmen, bu sözleri söylememle bile anlık mutlu oldu. teşekkür etti.

yani diyeceğim o ki, başlıktaki kişi ben değilim. fakat olabilirim de.
  • durumla ilgili en dobra söz şüphesiz feridun düzağaç'a aittir.
    "şimdi belki mutlusundur diye ödüm kopuyor eyvah,bana acı acı hatıran lazım"
    ne kadar sevgi pıtırcığı olunsa da özünde hiç kimse eski sevgilisinin mutlu olmasını istemez.
  • normalini isteyen insan. telafisi olmayan bir hata yapmamissa tabi ki mutlu olsun. ben de olayim. uc gunluk dunya neyi paylasamiyoruz.
hesabın var mı? giriş yap