• iki tarafin birbirlerinden habersiz oldugu surece tadindan yenmez, ne zaman ki tanidik gelir bir kelime, "bilinmeyenin gizemi" kalkar, sır perdesi aralandikca biter asklar da...
  • uzun bir sureden sonra tekrar konusulmaya baslanan bu eylem sirasinda yasanmis ve bitmis olan iliskinin seviyesine gore konusulan konular degiskendir. eger iki tarafta kiskanc ise, ve aralarinda baska bir insan yuzunden kavgalar edilmisse birlikte olduklari sure icinde, akla gelebilecek sorulardan biri, "beni hic aldattin mi?" olmakla beraber, bu soruya verilecek cevaba guvenmek zordur. bununla beraber, arada bir karsi taraftan yasanilanlari hala unutmadiklarina dair yazilarin gelmesi cok muhtemel olan bir eylemdir ayni zamanda.
  • selam nbr den hiçbir zaman öteye gitmeyecek olan geyik muhabbetler silsilesidir.
  • (bkz: post mortem)
  • insanın kendisini kocaman bir saçmalığın tam ortasında hissetmesine neden olan durumdur. ben ne yapıyorum dedirtir. hala seviyorsanız onu, bir yandan kendinize engel olamayıp neler yaptığını öğrenmeye çalışırken bir yandan da huzursuz olursunuz. mutsuz olursunuz. ignore list işte böyle durumlarda işe yarar.
  • icerigi ve sonuclari tamamen eski sevgiliye bagli olan eylem. tehlikeli veya faydali, bayik veya eglenceli, uzucu veya mutluluk verici olabilir... eski sevgili var eski sevgili var di mi?
  • asl pls denilerek baslanilan ve muhabbettin ilerleyen saatlerinde 'eski sevgilinden bahsetsene' sorusuna verilen cevap ile bilgisayarınızın ekranında göreceginiz "kullanici cevrimdisidir" uyari mesajı ile biten sohbettir.
  • ayrılınan günden beri süregelen buz gibi soğuk, karşıdakine taviz vermeme havasının msn'de bir tarafın webcam görüntüsünü göndermesi, diğer tarafın "iki yıldır görmemişim yüzünü" demesi gibi olaylarla dağılmasına, iki yıldır takınılan maskelerin yavaş yavaş düşmesine gebe olduğu görülen dişi, durum ya da duruluş. *
  • aynı yatakta olmadığı sürece pek fazla sorun teşkil etmez.
  • eski sevgili sizi az çok tanır, neye, kime ne tepki vereceğinizi bilir. dolayısıyla eski sevgiliyle (eğer ki modern biriyse ve yeni birileriyle görüşüp ona anlatmanıza açıksa) yeni sevgili veya flört için fikir alışverişinde bulunulur, chat yapılır. "benle çıkarken şunu yapmamıştın bak, bu sefer yapmayı unutma," gibi tatlı sert uyarıları da olabilir mesela.
hesabın var mı? giriş yap