şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş'ın gölcükspor u17 takımından transfer ettiği 1997 doğumlu orta saha oyuncusu..
  • oldukça kötü oynamakta. futbol açısından onun için herhangi bir gelecek göremedim.
  • beşiktaş özkaynak düzeninin yeni mahsulü. alt yaş gruplarında gösterdiği başarılı performansı umarım bu akşam a takım seviyesinde de göstermeye fırsatı olur. tahminim beşiktaş'ın gruptan çıkması kesinleştiği için biliç'in kendisine şans vereceği yönünde.
  • 5 şubat 2015 çaykur rizespor beşiktaş maçı'na ilk 11'de başlayacak özkaynak çıkışlı oyuncumuz. kaleyi gördüğünde mesafe tanımaksızın çektiği şutları çokça gördük alt yaş maçlarında. umuyorum kendisi için çok güzel bir başlangıç olur. profesyonel sözleşmeye daha bir hafta önce imza atmış olması da ayrı bir güzellik.
  • adını ilk 11 de görünce sevindiğim genç kartal.
  • adam olacak çocuktur kendisi, yolu açık olsun.
  • hırsı, gayreti ve sorumluluk alma isteğiyle bugünkü kupa maçında en sivrilen isim oldu.sakatlanıp oyundan çıkarak doğru takımda olduğunu da ispatladı bir şekilde*

bu şekilde çalışmaya devam ederse potansiyeli olan bir futbolcu gibi görünüyor, hep böyle devam etsin, yolu açık olsun.
  • erken konuşup önceki örneklerinde olduğu gibi hüsrana uğramak istemiyorum, ama net bir futbolcu kumaşı var bu çocukta. kendine güveni, oyun içinde takım arkadaşlarıyla konuşmaları, gerektiğinde inisiyatif alıp müdahalelerde bulunması çok yerinde. şansı ve bahtı açık olsun, 13 yaşında yıldız ilan ettiklerimize benzemesin.
  • buradaki iyimser yorumların aksine ben kendisinde bir ışık göremedim. uzaktan acaip şutlar çekiyor denmiş, gayet müsait yay üzerinde bir pozisyonda insiyatif alıp vuramadı topa. keşke sonucun hiçbir şeyi değiştirmeyeceği bir maçta daha cesur oynasaydı. umarım birkaç sene sonra buraya fena halde yanıldığıma dair bir edit yazarım.
    sakatlanana kadar ben opare'yi daha çok beğendim. bence kaliteli ve tehlikeli bir oyuncu. hücum potansiyelinin yüksek olduğu belli. umarım sakatlığı ciddi değildir.
  • bu sene senol gunes sayesinde ilk 11 e monte olacak.