• cehennemde karsımıza cıkacak ve asla susmayacak uclu. simdiden alıstırmalara baslamak gerekiyor zannımca
  • pınar altuğun peşlerinden dörtnala koşarak yetişmeye çalıştığı güruh. kabusumsu.
  • bu korkunç manzaraya "esra ceyhan boru hattı" da diyebiliriz.
  • bunlarin ortasina sarisin, mavi gozlu tombul bir bebek birakin ve ordan kacin. iste 10 dakika sonra bu 3 varlik "agugu bugug bigugug" derken buzusmekten kendi kendilerini yok edeceklerdir.
  • bu üçüne mukabil şebnem kısaparmak diyorum.
  • en sevdikleri şey, "iyi ki orada değilim" ve "yazık sana" duygusuyla yaşadıkları vicdan mastürbasyonudur.

onlar birer his ishali olarak doğmamışlardır aslında. onları bu hale getiren ilkokulda okudukları hamasi şiirleri destekleyen öğretmenleri, oyunlarına almayan arkadaşları, muhtemelen bol bol şehir değiştiren babaları, sahte yüzleriyle adapte olmaya çalıştıkları okulları, kendilerini kantinde taciz eden erkek çocukları, çirkin ama yalaka, onları birer duygu seline çeviren toy sevgilileri ve aldıkları mümin eğitim üzerine okudukları leo buskalya kitapları ve içinizdeki güç özetli budizm hödöleridir.

vampirdirler, etraflarını da kendileri gibi yapmak isterler, tedavileri zordur, ve olabildiğince uzak durulmalıdır.
  • tanrının müşteri hizmetleri departmanına bakan kadınlar.

ruhumuzu bizden isteyen kadınlar.
    ve fakat ruhumdan geriye birşey kalmadı sayın ablalar.
    niye öyle bakarsınız ekrandan ahlak zabıtası gibi.
    özellikle siz sayın esra ceyhan?
    odamda kadınımla sevişmeme engeldir sizin o öç alıcı sesiniz.

lütfen kumandayı artık bana verir miniz?
  • önce ikbal gurpınar kim ulan tepkisini verdiğim, ama yandaki iki referans sayesinde üçüncüsünün durumunu tahmin edebildiğim fecaat. gidin sevginizi zavallı çocuklarınıza saçın diyesinizin geldiği üçlü.

(bkz: his ishali)
  • sabahlara kadar chuck palahniuk okutarak kusturmak istediğim üçlü.hem de öyle fight clubla falan kurtulamazlar,damardan choke.
hesabın var mı? giriş yap