• mesut yar iddia etmiş;

yeni sezonda atv ile anlaşan esra erol ve programın yapımcısı olacak olan eşi 50'şerden günde 100 bin tl alacaklarmış. hesaplayan adam olmak istemem ama ayda, 22 günden 2 milyon 200 bin tl; yılda, yaz aylarını çıkarırsan 20 milyona yakın para demek..

http://www.milliyet.com.tr/…r-ilk--magazin-2079407/

ne diyorduk geçen esra'ya, varoş mu? şimdi hep beraber varoşun anlamını sorgulayalım.
  • sadece esra erol'un değil, ülkenin de varoş olduğunu gösterir.
  • inanılır gibi değil. 1 yıl çalışarak felipe melo alabiliyorlar.

debe editi: ekşi sözlük'te günde ortalama kaç adet entry giriliyor? bilen varsa yeşillendirebilir mi? istatistikler fasilitesi eskiden ne güzeldi, şimdi bakmak bile istemiyorum.

bu arada günlerden cumartesi, hava güneşli, burayı okumak yerine dışarı çıkıp iki arkadaşınla buluşsana dostum :)
  • asgari ücretlinin 100 ay yani yaklaşık 8 senede aldığı parayı karı koca 1 günde kazanıyorlar. adalete gel sen.
    (bkz: hesaplayan adamlar)
  • sabah sabah insanı hüzünlere gark eden durum. o değil de hamza hoca ile cüneyt'in gözünden nasıl kaçmış lan. biz almalıydık bence :(
  • birinin çıkıp acilen yalanlaması gerekn iddia. yemin ediyorum sinirden kendimi sevicem şimdi.

yahu bu kadın ne iş yapar? programının vasfı nedir? günde 3 saat boş muhabbet etmek için bu kadar para alabilir hale nasıl geldi bu kadın?

komik desem değil. eğlenceli desem değil. yeri doldurulamaz desem değil. eğitici desem değil. faydalı desem değil. bir bok değil ulan! günde 50.000 lira nedir yahu?

kriterlerin ne? e hadi siz bir çay için demek için bu kadar para nasıl kazanabilir bir insan?

sümeyyenin maaşından sonra en çok sinirlendiğim para kazanma durumu bu oldu sanırım. bir süre atlatamam bunun şokunu.
  • (bkz: fifti fifti)

.
  • galatasaray'ın yeni transferi olmalıdır.uyumlu bi ikili olacaklardır.

yazık be şu ülkenin haline bak.çöpçatan programından vole vuruluyor.söz bitti,yok yazacak bişey.
  • şimdi gelip birileri neden rahatsız olduğumuzu soracak. onlar sormadan hemen söyleyelim;

(bkz: #52530643)
  • bonservisi bizde olaydı stadı inşa etmiştik çoktan dedirten olay..

not: beşiktaş.
hesabın var mı? giriş yap