• magnum çikolatasının içinde kek varmış gibi bir his veren abartılan buluş. millet olarak her şeyi abartma, hayatımızın her anına yeni keşfettiğimiz her boku sokmaya çalışma ve bu uğurda hiçbir bok yapmasak dahi yapıyormuş gibi görünmeye bayılan bizler evet bunu da abartmayı başardık. koca çikolatanın içinde kek işte neyini abartırız ki dimi.

(bkz: abartmak)
  • tamam, zaten ben içinde çikolata barındıran her tatlıyı seviyorum. evime tonla stoklamış olsam dahi markete gittiğimde önce bu reyonları geziyorum, yeniliklerden haberdar oluyorum.
    ancak intensi resmen burlardan duydum. damping.
    sonra gözlemlere başladım. bi ısırık alıp "devam edemiyciym" diyenler olduğu gibi "bi üçlü paket daha var mı" kitlelerini de beraberinde sürüklüyor. taraf oluşturan yiyecekler her zaman çok komik gelmiştir bana. bamya ıyydır, peynir ıyydır, dondurma ımmdır, sarma ımmdır. ilginç şeyler. neyse, yeni bi icat mı bu intens, hayır. ama güzel.
    afiyet olsun.
  • demet evgar'ın reklamında oynayan yeni browni. * tadını reklamı izleyerek tahmin edebiliyor insan, ikisinin de.
  • bunu ülker çıkarsaydı ne olacaktı çok merak ediyorum.
  • hani pastaların üstünü krem şantiyle şekillendirmek için kullandığımız bir enjektörümsü alet var ya, işte o aleti kullanıp da buzdolabında sakladığımız brownimizin içine krema enjekte etsek ya la?! ya da bizi hiç yormasınlar, direk eti bu işe el atsın. olmadı algida, magnum'un keklisini falan yapsın. kek-çikolata-krema nın soğuk halini istiyorum ben arkadaş!!
  • biraz lost'a benziyor. evet bildiğin lost, dizi olan. şöyle ki; lostu bilmeyen birine anlatınca ne oluyor, işte, bir ada var, uçak düşüyo bu adaya, kurtulanlar oluyo, böyle zaman yolculuğu falan? olmuyo yani anlatamıyosun bilmeyene. kek, üstünde çikololata var falan? olmuyo, anlatılamıyor.

işte bu yüzden insanlar ikiye ayrılıyor; intense'e tapanlar ve diğerleri...
  • yoğuşmalı brownie
  • sözlük yüzünden yediğim ilk gıdadır. bu hallere de getirdi beni sözlük. demek ki biraz daha kassalar, görüşümü bile değiştirebilirim. kişilik konusunda, yönlendirilmeye açık olduğumu anlıyorum. bir kek parçacığı yüzünden kişiliğimi analiz ettim sonuçta.

"ne kötü, ne şahane" diyerek kek hakkındaki görüşümü belirteyim. fellik fellik aranacak bir özelliği yok.
    badilerimi yanlış yönlendirmek istemem.
  • bunu saray çıkarsaydı rüştü tabi ki yerdi.
  • kendisi yüzünden 1 haftada 3 kilo aldım, göbeklendim, yüzüme ışık hızıyla sivilceler hücum etti. içimdeki doymak bilmeyen tatlı canavarını arsızlaştırdı. nefret ediyorum kendisinden. acilen piyasadan kaldırılmasını, satılmasının ve satın alınmasının yasaklanmasını, yasadışı yollardan temin edenlerin cezalandırılmasını istiyorum. beni irademle mücadeleye zorlamasın, çıksın gitsin.
hesabın var mı? giriş yap