• eti'nin bitirme tezi sanırım.
  • bugün marketten 12 tane aldım, kasadaki kız sözlükçü müsün diye sordu. şaka yapmıyorum.
  • öyle çok bir numarası olan bir şey değilmiş bence. evet biliyorum hızla zamanın ötesinde yerini alacağım. ama bak vallahi değil öyle orgazmik falan.
  • tadı ülker peki ile aynı diyenler ile aynı değil diyenleri yan yana koyup alınlarından öpmek istiyorum milletçe birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde.
  • bu işin sonunun fitil olacağının habercisidir. arkadaş, sonunda bu browni'nin fitilini yapacaklar, ben de alıp götüme sokucam, o olacak. eti mühendisleri, size söylüyorum. iki dakka rahat durun lan?.
  • bunu saray çıkarsaydı rüştü tabi ki yerdi.
  • hakkında naçizane bir şiir yazdım:

beni browni intense'la yıkasınlaaarr yıkasınlaaarr
    kıçımdaki selülitleri aaahh lazerle yaksınlaaarr...

efsane bir şey. aşık oldum, delirdim, küpüne giresim deli gibi yiyesim var!
  • şu ahir ömrümde al elinde bütün imkanlar, hayalinde yiyeceği yarat deseler, aha aynen böyle bişey çıkardı ortaya. hem bir sürü çikolatalı, hem kekli, hem sert hem yumuşak, alles inclusiv!
    iyi varsın eti, iyi varsın browni.
    yaşasın çikolata, kahrolsun diyet!
  • henüz bir tane yiyebildim ben bundan. (bitiriyorsunuz, tadından emin olamıyorum) oldukça başarılı bir çalışma olmuş ancak öyle vay efenim orgazm oldum, vay taşaklarımı biri yalıyor gibi hissettim dedirtecek kadar değil.
    hatta buzdolabında bekletilmiş vişneli browniyi buna tercih edebilirim.

uzun zamandır çıkmıyordu böyle yeni tür tatlar, zannedersem ondan bu talep. hoşbeş'de hepi topu gofret olmasına karşın, o tazelik, o çıtırlık, o lezzet sebebiyle çok tutuldu.
  • başıma bir iş gelmicekse ben beğenmedi bu browni intense zımbırtısını. hatta promostyon üçlü paket almıştım. birini bile yiyemedim, dağıttım o derece. *
hesabın var mı? giriş yap