şükela:  tümü | bugün
 • izmir’in buca ilçesinde 12 yaşında bir “çocuk” olmasına rağmen ne çevre sakinleri ne de emniyet güçleri tarafından durdurulamayan, semtin korkulu rüyası bir çocuğun takma adıdır.
 • deü öğrencilerine korku salan fırlama çocuk.
 • hayrına sevabına yakalanıp, daha fazla büyümeden ortadan kaldırılması gereken it.

  çünkü neden? yılanın başını küçükken ezeceksin.
 • birilerinin maşası gibi duran velet. oraya da bulaştırdınız pislikleri sonunda.
 • agzinin payini veremeyen, agzina iki tokat patlatmak yerine gasp edilen erkekler sokaga felan cikmasin. ayrica gasp edilen erkekler, oralarda takilan eti cin zehra'ya durumu anlatip arkasina saklanabilir dedigim suriyeli sekerleme..
 • izmirli erkeklerin amk. ağzına yumruğu çakamıyorlar.

  yıllardan 2000, antalya’ya yeni taşınmışız. bi tane oç kürt çocuğu var milleti gasp falan ediyor. bigün okul çıkışında bana saldırmaya kalktı. kafasını yakınlardaki bir duvarın dikenli tellerine sürttüm. sonra daha kimse bana bulaşamadı.

  unutmayın (bkz: acıma yetime, koyar götüne)

  edit: kürt olduğunu vurgulamam o çocuğun kürt kimliğini kullanarak milleti gasp etmesinden dolayı idi. “ biz kürdüz, aşiretiz” falan diyodu amk veledi. eski mahalleden duyduğuma göre şimdi hırsızlıktan içerdeymiş piç.
 • bunun büyük versiyonları da pislik ne yazık ki.

  1 sene kadar önce buca'da 5 tane suriyeli genç, yol kenarlarındaki çöp konteynırlarını yolun ortasına çekip çekip, bırakıp kaçıyorlardı. görünüşe göre de trafiği felç etmekten çok zevk alıyorlardı. arabasından inen şoförleri de tehdit edip savuşturuyorlardı. eli bıçaklı 5 psikopat genç.

  bu adamlar bunu eğlence olsun diye yaptılar. sonra belediye (nedeni bu mu bilmiyorum ama) o konteynırların hemen hepsini sabitledi.

  neden yapıyorlar bunu?
  çünkü bu şerefsizler, kendi ülkelerini savunamayıp, ülkesinden kaçacak kadar korkak olduklarının farkındalar. ve bu ülkeyi de kendi ülkeleri olarak görmüyorlar zaten, ait değiller.

  şimdi soru şu:
  kendi ülkesi için bile savaşmayacak kadar omurgasız olan insanlar, kendi ülkeleri olarak görmedikleri bir ülkede ve toplumda neler yaparlar?

  suç işlemek onlar için daha kolay olmaz mıydı?

  bu insanlar mağdur ettikleri insanların ne düşündüklerini, ne hissettiklerini, ne yaşadıkları zerre kadar umursamıyorlar. ama burada tatlı su hümanistleri çıkmış "e ama işte onlar da insan" falan diyor. tamam onlar da insanlar ama onlar beni insan olarak görüyor mu? hayır!
 • tahrik edici hareketleri bulunan puf satıcısı çocuk. insanlar nasıl tepki vereceğini bilmiyorlar.