• izmir’in buca ilçesinde 12 yaşında bir “çocuk” olmasına rağmen ne çevre sakinleri ne de emniyet güçleri tarafından durdurulamayan, semtin korkulu rüyası bir çocuğun takma adıdır.
  • şuna 2 tokat atıcak delikanlı yok mu keşke izmirde olsam
  • hayrına sevabına yakalanıp, daha fazla büyümeden ortadan kaldırılması gereken it.

çünkü neden? yılanın başını küçükken ezeceksin.
  • birilerinin maşası gibi duran velet. oraya da bulaştırdınız pislikleri sonunda.
  • dokuzçeşmelerdeki bela
  • bunun büyük versiyonları da pislik ne yazık ki.

1 sene kadar önce buca'da 5 tane suriyeli genç, yol kenarlarındaki çöp konteynırlarını yolun ortasına çekip çekip, bırakıp kaçıyorlardı. görünüşe göre de trafiği felç etmekten çok zevk alıyorlardı. arabasından inen şoförleri de tehdit edip savuşturuyorlardı. eli bıçaklı 5 psikopat genç.

bu adamlar bunu eğlence olsun diye yaptılar. sonra belediye (nedeni bu mu bilmiyorum ama) o konteynırların hemen hepsini sabitledi.

neden yapıyorlar bunu?
    çünkü bu şerefsizler, kendi ülkelerini savunamayıp, ülkesinden kaçacak kadar korkak olduklarının farkındalar. ve bu ülkeyi de kendi ülkeleri olarak görmüyorlar zaten, ait değiller.

şimdi soru şu:
    kendi ülkesi için bile savaşmayacak kadar omurgasız olan insanlar, kendi ülkeleri olarak görmedikleri bir ülkede ve toplumda neler yaparlar?

suç işlemek onlar için daha kolay olmaz mıydı?

bu insanlar mağdur ettikleri insanların ne düşündüklerini, ne hissettiklerini, ne yaşadıkları zerre kadar umursamıyorlar. ama burada tatlı su hümanistleri çıkmış "e ama işte onlar da insan" falan diyor. tamam onlar da insanlar ama onlar beni insan olarak görüyor mu? hayır!
  • instagram hesabı var(mış) biraz baktım hikayelerde ki millete küfür ettirip haa huuu diye gülen ergenler yüzünden bu çocuk böyle olmuş.
  • sen ne pis bir çocukmuşsun mahmut, midem bulandı vallahi. deü öğrencileri de ne kadar yumuşak mizaçlıymış, yıllardır idare ediyorlar bu veledi.
  • 12 yaşındaki çocuğa gasp edilip buraya gelip erkeğim, adamım diye dolaşmayın. ha suç sizde de değil gerçi bu çocuğa bir vursan kendini savcının karşısında bulursun aq. adaleti.
  • vintage mont, renkli çorap giyip, khontkar dinleyen otçu tayfayı haraca bağlayan gerçek gangsta.

ulan 12 yaşında çocuk bizden haraç kesiyor diye başlık açarken hiç utanmadınız mı?
hesabın var mı? giriş yap