• kızılkayalar'dan hiç ders almamış büfedir. e şimdi video yayınlandı. yarın 20 kişi gelip, siz nasıl 2-3 kıza saldırırsınız lan diye ağzını burnunu kırsa şuradaki ergenlerin ne olacak? hayır yani olabilir tabi. yapmayın derim böyle bir şey ama olabilir. olmasın lan. olursa ananızı sikerler ama olmasın yok yok.
  • ankara bilkent şubesinden eve gelen goralı sandviç ( içinde fazladan domates ve amerikan salatası olması gereken sosisli sandviç) şekilde görüldüğü gibidir.

http://img413.imageshack.us/…g413/9967/29442500.jpg

yerine gidip yediğinizde sorun yok, eve söylemeye gelince ekmek arası haşlanmış sosis yollayan bir büfeymiş kendisi.
  • iğrenç çalışanlara sahipmiş.
    ayrıca adı da iğrenç. o ne lan kartal tibet minibüs hattı gibi
  • artık kara listeye dahil edilmiş mekandır. çapulcular affetmez!

edit: arkadaşlar uyardı. büfe'nin adı rumeli marmaris'miş.
  • yemeksepetinden falan söylerdik hızlı olur diye, bi daha da sipariş edeni siksinler. paramla bu herifleri zengin edecek değilim.

recep ulufelerini dağıtsın.
  • kafamdaki boykot listeme eklenmiştir.

(bkz: boykot listesi)

edit: yaşanan olayın sorunlusu rumeli marmaris büfeymiş. dolayısıyla listeden çıkmıştır.
  • anası sikilecekler listesine çalışanlarını eklediğim büfe.
  • ankarada bir yeri tarif ediyor arkadaş: "etiler marmaris ankara balgat şubesinin yanında"

sadece bir cümle içinde türkiyenin yarısını dolaşınca mekan algımı kaybettim yeminle.
  • normalde bana siparişlerimi getiren gayrettepe şubesi ve olayı gerçekleştirdiği iddia edilen nişantaşı şubelerini aradım.

gayrettepe şubesinden: "bize de öyle duyumlar geldi. taş attılarsa allah belalarını versin, insana taş atılır mı?"

nişantaşı şubesinden:

"taş atan biz değiliz, rumeli marmaris diye isim benzerliği olan başka bir dükkan. yarın açıklama yapılacak."

diye cevap geldi.

sonra rumeli marmaris'i aradım:

"ben nerden biliim abi. gündüzcülere sor onu. daş attılarsa onlar atmıştır."

diye bir açıklama geldi. sanırım taş atan firma rumeli marmaris.
  • buradan daha yemek yiyenin allah belasını versin versin de benim sinirimi bozan oradaki 3-5 döl israfı bulmuş kızları nasıl dayılanıyor nasıl atarlanıyor anasını avradını nefessiz siktiğimin şerefsiz evladı. gel lan bana da dayılansana öyle senin avradını bi güzel sikip paketliyip servis diye yollayayım orospunun çocuğu.
hesabın var mı? giriş yap