şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık 10 ay kadar çalıştığım büfe. gram kurumsallık yoktur. maaşları asla zamanında ödememişlerdir. iflas edip karsusan'a satıldıktan sonra da bulunduğum şube kapatıldı. 2 haftalık maaşımın da üstüne yatmışlardır. haram olsun.

not: olaylara karışmamaları umurumda değil. ismini görünce öfkelendim ve yaşadıklarımı yazdım.
  • kızılkayalar'dan hiç ders almamış büfedir. e şimdi video yayınlandı. yarın 20 kişi gelip, siz nasıl 2-3 kıza saldırırsınız lan diye ağzını burnunu kırsa şuradaki ergenlerin ne olacak? hayır yani olabilir tabi. yapmayın derim böyle bir şey ama olabilir. olmasın lan. olursa ananızı sikerler ama olmasın yok yok.
  • yakında kızılkayalar gibi dansözlük yapacak tostçu. yalnız eldeki video sağlam, çok iyi kıvırmanız lazım koç yumurtaları.
  • iğrenç çalışanlara sahipmiş.
    ayrıca adı da iğrenç. o ne lan kartal tibet minibüs hattı gibi
  • ankara bilkent şubesinden eve gelen goralı sandviç ( içinde fazladan domates ve amerikan salatası olması gereken sosisli sandviç) şekilde görüldüğü gibidir.

http://img413.imageshack.us/…g413/9967/29442500.jpg

yerine gidip yediğinizde sorun yok, eve söylemeye gelince ekmek arası haşlanmış sosis yollayan bir büfeymiş kendisi.
  • artık kara listeye dahil edilmiş mekandır. çapulcular affetmez!

edit: arkadaşlar uyardı. büfe'nin adı rumeli marmaris'miş.
  • yemeksepetinden falan söylerdik hızlı olur diye, bi daha da sipariş edeni siksinler. paramla bu herifleri zengin edecek değilim.

recep ulufelerini dağıtsın.
  • kafamdaki boykot listeme eklenmiştir.

(bkz: boykot listesi)

edit: yaşanan olayın sorunlusu rumeli marmaris büfeymiş. dolayısıyla listeden çıkmıştır.
  • anası sikilecekler listesine çalışanlarını eklediğim büfe.
  • buradan daha yemek yiyenin allah belasını versin versin de benim sinirimi bozan oradaki 3-5 döl israfı bulmuş kızları nasıl dayılanıyor nasıl atarlanıyor anasını avradını nefessiz siktiğimin şerefsiz evladı. gel lan bana da dayılansana öyle senin avradını bi güzel sikip paketliyip servis diye yollayayım orospunun çocuğu.