• gecenin 1 i herkes aç. dışarıdan yemek isteyecek enola.

enola: mehmet bu saatte neresi yemek yapar?
    onlinedetector: ne yemeği lan? ana oğluna yemek yapmaz bu saatte
    enola: ----------
  • bir cumartesi günü öğle saatlerinde bordeaux'nun seçtiği şarkilar eşliğinde kahvalti ederken bir duet dinlenir, ardindan bi sarki, sonra bir duet daha;

mentirosa: bu sarki ne sezen aksu soyluyor?
    bordeaux: hı o sezen aksuyla bıdı bıdı dueti..... (birkac saniye sessiz).. sana duet weekend yaptim!

ardindan bildik kopuş sahneleri şarki eşliğinde...*
  • - abi hani eve kimin arkadaşı gelirse, bi gün sonra evi o toplayacaktı.. 5 kişi çağırmayı biliyosun, toplamaya gelince toplamıyosun..
    - ya onlar eve geldikten sonra senin de arkadaşın sayılmaz mı??
    - yapma canım yapma arkadaşım
  • -hadi mutfakta yemek programı çekelim!
    -olm bizim mutfakta yemek programı değil, belgesel çekilir.
  • -olm aşağı kata bakmaya bugün çıtırlar gelmiş!
    -bizim hayvanlara söyleyelim bi kaç gün etrafta gözükmesinler. ürkütmeyelim ceylanları.
  • * (bkz: #1363840)
  • yemek yenmis, akla hemen ardindan cay dusmustur. mutfaga yakin sandalyede oturan ve kendisi de cay tiryakisi olan ev arkadasina donulur ve
    a*: - uc harfli bi kelime denir*
    ea*: -cin
    a: ne? cay yaw cay. cin nerden cikti?
    dea*:benim aklima da cin* gelmisti ya
    a:ulen nasil adamlarla yasiyorum ya. tirstim bak simdi. ben gari gidip bi cay koyiim.
  • saat gecenin 3'udur ve ev halkinin*** midesinden garip sesler gelmektedir. çok stratejik bir noktada bulunan evimize yicek bir seyler isteriz. hatta the beatles ve zalambodont'un cani ozellikle kokorec ceker. bir telefon acilir ve siparisler verilir. bu arada the beatles yanında bozuk para taşımayı sevmediginden telefonda belirtir: "abi 50 ytl uzeri ile gelirsen iyi olur". ve yaklasik 15 dk sonra kapida elinde yiyeceklerle bir adam belirir ve olaylar gelisir.

kk*: oo hosgeldin abi. saolasin.
    abi: buyrun.
    tb*: abi buyur(50 ytl abiye verilir, paranin ustu alinir derken...)
    abi: sahte olmasin sakin bu?!?
    kk: tabi abi, iceride basiyoruz biz.
    tb: abi istersen sana da basalim.
    abi: bana basmayin da parayi basin.
    kk-tb-abi: ehe mehe, ehuheu.....
    kk: saolasin abi, iyi geceler.
    abi: iyi geceler.
    kapı kapanir ve...
    tb: abi cok kotuydu yaaa...
  • sevgili ev arkadaşımız klozete bozuk para düşürmüştür. e sifon da pek bi nazlı olduğundan para gitmemiş, gidememiş, kalmıştır dipte öylece. koridorda kendisiyle karşılaşılır..

aditia: klozetteki para senden mi düştü?
    ev arkadaşı: ahh evet ya.. gece yatarken cebimden çıkıp sırtıma yapışmış.
    aditia: ehuhe (?) hadi hadi yeme beni..
    ev arkadaşı: yaa. evet aslında ben para sıçıyorum. size çaktırmamaya çalışıyordum ama oldu bi dalgınlık.. verdik işte kendimizi ele..
    aditia: ahuhauha ........?........!!!.....?........
hesabın var mı? giriş yap