• ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın bi ruffles veya doritos kadar olamayacak çabadır.
  • hiçbir zaman cafcaflı paketlerdeki gibi tadı olmaz kendimizi kandırmayalım şimdi.
  • ahan da abim. yapıyor adam evde, oluyor arkadaş. hem de çok da iyi çok da güzel oluyor...
  • (bkz: #55608853)
    bu uslupla hayat iksiri tarifi verilse bile sonuna kadar okuyamam heralde. daha kolay okunması için özetini çıkardım.maksat sözlüğe katkıda bulunmak olsun

---spoiler---
    bunu en baştan yazayım beni eleştiren adidir olm eleştirmeyin beni ben eleştiriyi kaldıramıyorum geriliyorum.
    şimdi akıllara durgunluk verecek çılgın tarifime gelelim;
    patatesi yıka allahın cezası pislik seni.
    soyacak diye bir şey var öğren, cahil.
    cipslemek diye bir kelime ürettim ben dünyanın en harika insanıyım.
    evde cips yapmak için patatesleri cipsle cipsleri de patatesle. daha önce öğrenmediysen şimdi öğren gerizekalı.
    küçük paket cipslerden ye, seni moron, daha ucuz oluyor.
    bir de toz biber al evine. pul biber değil ahmak toz biber. bak hala pul biber alıyor. toz biber tozzzz toozzzzz.
    ---spoiler---

edit:imla.
  • ben küçükken,annemin güne gidip de beni evde yalnız bırakacağı zamanlardaki gönül alma yöntemi...
  • hazırını al kurtul
  • bugün denediğim ve başardığım eylem.

bence çok da şahaneli oldu.

edit: gelen mesaj üzerine editliyorum.

tarifi şöyle,

patatesi soyun. sonrasında güzelce yıkayın ve kurulayın. efenim daha sonra bir soyacak yardımıyla patatesinizi ince ince dilimleyin. soyar gibi. zar gibi ince oluyor.

daha sonrasında da kızdırılmış yağa atın gitsin. rengi dönünce de alın tuzlayın sıcakken.

bu kadar. afiyet olsun.
hesabın var mı? giriş yap