• öpüp başımın üstüne koyabileceğim erkek :))
  • hatun gelmezse elinde patlıyacaktır.

o değil de çok güzel yemek yaparım da eve çağıracak şanslı bir hatun bulamadım daha.

bu arada bazı arkadaşlar masaj demiş o konuda da çok yetenekliyimdir.
  • hayattaki sevişebilme olasılığı yüzdesini arttırmak için kullanılabilen bir faktör, of çok mu seksli düşündüm.
  • eve davet edilen hatuna (ve dolayisiyla anlik zevklere) sahip olma odakli yapilmadiginda tadindan yenilmeyen aktivite.

soyle ki, sabir ve sukunet ile atilan her makul adim, (akli selim) kadinlar tarafindan gayet yerinde ve ayarinda, gerektigi gibi yorumlanmaktadir, kimsenin suphesi olmasin! hersey kendiliginden gelmektedir, hemen akabinde!

en azindan yaban ellerde bu isler boyle! buradan kasit, yaban ellerdeki kadinlarin toplum icindeki statu ve duruslarindan (baski, aile, ... vs.) ziyade var olan durumun paylasimi ve yazar kimsede yarattigi hissiyattir. en nihayetinde fikir paylasimidir, ve boyle bilinmesini istemektedir yazar kimse!
  • genelde sohbet vs. sırasında " sen acıkmışsındır, dur ocağa bi çorba koyim" cümlesiyle şekillenmeye başlamaz bu erkeğin yemek yapması. erkeğimiz bir- iki yemeği iyi yaptığından emindir, hünerini gösterip kadını etkilemek için yemeğe davet etmiştir. hoş da durumdur; bir erkeğin sizin için birşeyler pişirmesini izlemek.

pişirilen de balıktır genelde.
  • göze de hitap ediyorsa o adam yemekten daha tatlıdır
    sabah patates kızartmalı kahvaltı hazırlayıp, akşam yemeğine şinitzel, gece film izlerken de kremşantili meyve salatası yapanını gördüm. hem de böyle sigarasını dudağının kenarına koyup kaslı kaslı kollarını ortalıkta sallayarak yaptı bu işi.
  • ''yemeği ben yaptım, bulaşıklar sana hafız'' diyebilecek erkektir.
  • zamanının ötesine doğru yola çıkan entry'sini girmekte olan erkektir aynı zamanda.

eve çağırdığı hatuna da yapar yemeğini ev arkadaşlarının hatunlarına da hatta arada kendisine bile yapar.*

kendi bu konu da yetenekliyken hatunun yemeğine değildir ihtiyacı beraber zaman geçirmeyedir. bunu mutfakta yemeği yaparken de tadabilir. yemek yapmayı bilmiyorsa yavaş yavaş başlamak gerek tabi. mesela ilk aşama da bulyonun üzerine kaşıkla vur biraz dağılsın denebilir* ya da şehriyeleri karıştırır mısın ben pirinçleri yıkarken gibi hem işin akışını rahatlatan hem insanlara yemek yapıyor hissi verdiren şeyler de yapabilirsiniz. ya da daha da güzeli tavukları ve sebzeleri soslattırabilirsiniz hem sonrasında malzeme de çıkar eğlenceye. tabi soya sosunun tadını*seviyorsa.

sonrasında pasta da yapabilir tabi ki ne var sanki pandispanyayı ıslat arasına üzerine bas pasta kremasını kafana göre meyveler ek çikolata sosu ya da parçacıkları ekele it dolaba gitsin.
  • muhtemelen bir meriç'tir
  • uzun vadede bagimlilik yaratir. ozellikle ultra zor ve geleneksel bir yemek* sectiyse, kalpte taht kurar. iste bir de pisirmeye daha erken baslasaydi da acliktan surunmeyeydik iyiydi.
hesabın var mı? giriş yap