• eve çağırdığı hatuna yemek yaptıran erkekten iyidir.
  • - hayır kızım önce biberleri kavur ondan sonra tavukları at.
    - ya tavuklar o kadar kalın doğranır mı.
    - ilk defa mı yemek yapıyorsun ?

çekil ayağımın altından ağzına çarpmayim şimdi ver şu bıçağı geç otur şuraya diyerekten olaya girişen erkek olma ihtimali çok yüksektir.
  • hayattaki sevişebilme olasılığı yüzdesini arttırmak için kullanılabilen bir faktör, of çok mu seksli düşündüm.
  • ''yemeği ben yaptım, bulaşıklar sana hafız'' diyebilecek erkektir.
  • uzun vadede bagimlilik yaratir. ozellikle ultra zor ve geleneksel bir yemek* sectiyse, kalpte taht kurar. iste bir de pisirmeye daha erken baslasaydi da acliktan surunmeyeydik iyiydi.
  • sadece farklı bir yemek yapmakla kalmayıp güzel de bir sofra hazırlamış erkektir.e bunca şeyden sonra kız tarafı da illaki karşılığını vermiştir.bulaşığı yıkayarak.
  • yemekle kalmayıp birlikte uyuduktan sonra sabah kahvaltısını da hazırlayıp yatağına getiren erkektir.

an itibariyle yatağında yalnızdır ve kerizliğine doyamıyordur.
  • hatun kisi arkadasi olabilir, insan arkadasina yemek yapar, dogaldir.
    onun haricinde, internet uzerinden tanistigi hatun ise ve niyeti sadece arkadas olmak degilse, erkek icin cok buyuk kolayliklar saglayan mekanizmaya sahip erkektir. soyle ki, hatun ile yazisirken, bir aksam yemegine bulusalim der erkek. kadin ise (tabii erkekten genel olarak hoslandi ise yazismalardan) olur tabii der. erkek ise, ben cok guzel sunu sunu yaparim der. (benim hazirladigim set menu disarida steak house denilen yerlerdekinden guzel et, ve yanina mantar sosu falan filan+ tatli idi.)
    bu kadin tarafi icin, eve direk gidersem adim kotuye cikar (sade turklerde yok, tum dunya kadinlarinin ortak ozelligi) bahanesini elimine etme icin bir yardimcidir. tabii kadin der ki, ya disarida gorussek ilk falan filan derken, ama benim yemegin tadi disaridakilerde olmaz falan diye erkek usteler. kadin ise bir kac nazdan sonra, tamam der eve gider. yemekler yenir, karsilikli hoslasma varsa da olaylar gelisir.
    bunun disinda, isyerinden veya arkadasin arkadasi olanlardan hatunu eve davet etmek icin iyi bir aractir. en kotu ihtimal ile, bunu yapan erkek zaten yemek yapmayi seven biridir. birisine guzel bir yemek yapmis olmanin hazzina varir.
  • bulaşıktan kaçmak için de yapıyor olabilir, mutfak temizliğini size yıkabilir dikkat edin.
hesabın var mı? giriş yap