• pek çok şey gibi evlendikten sonra "elveda!" denilen, insan bünyesine olumlu etkisi ispatlanmış bir gerçeklik.
  • uzun yıllar sevgili kalınca da son buluyo
  • evli olsam karımı saat kurar saat başı öperim.
  • ne demek son bulması, eşinizle öpüşmeyip kimle öpüşüyorsunuz acaba merak ediyorum.
  • evlilik aşkı öldürür diyoruz burada gelmiş öpüşmemiz bitti diyorlar.

anlamadınız gitti. evlilik bütün güzel şeylerin yavaşça harcanıp bitmesi olayıdır.

şimdi bazıları ilk günkü gibiyiz demesin bana. lütfen kendimizi kandırmayalım. her şey doğar, gelişir, büyür ve ölür.
  • diş fırçalamayı, diş ipi ni, ağız bakımını önemsemez de tuvaletle öpüşüyor hissi oluşturursanız tabi son bulur. öpüşmeyenlere bakın, kesin ağızları kokuyordur.
  • doğar büyür ölür diyen arkadaş insanlar sürekli eş mi değiştirsin hayatları boyunca o zaman?

saygı ve sevgi duyacağın birini bulduysan hiçbir şey ölmez sadece şekil değiştirir. ilk günkü gibi heyecanla sevmezsin ... bir uzvun gibi seversin hayatındakini... varlığında fark etmezsin belki ne çok hayatına dahil olduğunu ama yokluğunda sakat kalmış gibi olursun.

aşk dediğin şey heyecan ve cinsel çekimin tanıma keşfetme merakı iken sevmek dediğin şey her gün gördüğün yanındaki insanin varlığı ile stabil bir mutluluk düzeyinde yaşamaktır. ve evet içinde az da olsa aşk barındırır hala...
  • valla nasıl bir hayat yaşıyorsunuz anlamıyorum, 10 yıllık evliyim ve eşimle opusmedigimiz günde yok nerdeyse, çocuğun yanında da birbirimizi öpüp sevdigimizi de soyluyoruz, oğlumuzda birbirimizi sevdiğimizi söylediğimizi gördükçe ara ara gelir baba ya da anne seni çok seviyorum der sarılır. bu gizlenecek ayıp birşey değil ve sevipte evlendiğin insanı neden öpmezsin anlamış değilim
  • acı bir gerçektir.

biz eşimle sadece tokalaşıyoruz. başka evli arkadaş olduğumuz bir çift var onlar mehapeli başganlar gibi kafa tokuşturuyor. bizimki yine iyi.
hesabın var mı? giriş yap