• orrosssssssssspudur orrospu. mingotunusikicenbunutaksimdesallandiricanrahatedicek. yuva yikanin kukusu kurur (boyle degil miydi lan?).

az cekirdek verin de citleyelim camda. benimki geccek azsoona sokaktan
  • mantıklı bi açıklaması olamayacak kadın
  • karısı olabilir. çok çabuk yaftalıyoruz insanları..
  • ahlak anlayisi kocasinin sikinin girdigi delik kadar olan kadinin korkulu ruyasidir.

bastan cikan erkek yoktur gerizekalilar. aldatan erkek vardir.
  • nedenini açıklarmış, vay amk!

mazeret göt gibidir, herkeste bulunur! bunu hatırlatıyorum bu orospu hanım kızımıza.
  • bu konuda bolca örnek isim verilebilir.ancak "götümüze girebilir " sebebiyle entry uçurulur.en iyisi hiç bulaşmamalı ve bu kadın için yuva yıkan,namussuz denmeli...
  • adi kaltak orospu pistir ayrica sikerim onun aciklamalarini. bir de bastan cikan evli kadin vardir ama bu ondan da orospudur. o daha az orospudur. niye. oyle cunku. herkes orospu ben ahlakliyim mesela. niye. cunku ben evli adamlarin suratina suratina memelerimi surtup saclarimi yuzunde dolastirmiyorum. niye. cunku ben ahlakli kadinim. otekliler orospu. erkek de yapmasaydi ama olsun o erkek. erkeklerin cukunun kiridir aldatmak. ona da kizicam ama kadin orospu ve adi. ona daha cok kizicam. niye. cunku ya benim de basima gelirse diye ve kocama siktiri cekmeye sorumluluk yuklemeye gotum yemezse diye. hayat boyle bi sey iste.
  • evli adamla karısı arasındaki mesele yüzünden kendisine maydonoz olunmaması gereken kadın. maydanoz olacaksan adamla ol kardeşim. kadın yalan söylemiyor, kandırmıyor, zorlamıyor, adamın çelişkisinin veya karaktersizliğinin hesabını kadın verecek değil. kocasını aldatan kadın için de aynısı geçerli, ikinci erkeğe saldırmak basit sinir sistemli organizma olmak demektir. aklınızı başınıza toplayın.
  • baştan çıkarma eylemi bir tür kadınsal zorlama olduğundan, özgüveni düşük kadındır.
hesabın var mı? giriş yap