• bir bekar olarak kendi capimda bir deney yaptim. iki farkli yerde spor salonu uyeligim var, ikiside insan profili olarak hemen hemen ayni. haftada 4 gun spor yapiyordum. (2/2 esit olarak gidiyordum). sonra bir tanesine giderken alyans takmaya basladim. ve bir ay devam ettim buna; alyans takip giittigim salonda kadinlarin ilgisi %30 artti.
  • evli bir erkekle veya bayanla ilişki yaşayan erkek veya kadın aşağılıktır net. burada süslü sözler kullanarak savunmaya çalışmayın boşuna.
  • evli olanın sorumluluğu vardır , bekar tarafın kimseye karşı bir sorumluluğu yoktur. tabi ki bekar diye evlilere yürüsün takılsın demiyorum ama şu var evli olup başkalarıyla ilişki yaşayan kişiyi eleştirmek lazım.
  • evli olduğu halde herkese yürüyenlere laf söyleyemeyenler toplanmış gene
  • kadın kadının kurdudur dedirten kadın türü.
    baktın erkeklerden saygı görülmüyor önce sen hemcinsine saygı duyacaksın kadın!

o adamın hayatındaki aldatılmasına sebep olduğun kadını düşüneceksin.

çektiği ıstırapı acıyı düşüneceksin! yapmayacaksın kadın.
  • bu denklem-olay çok basit aslında.
    şimdi şöyle bir şey soracağım;
    sadakat yemini etmiş birinin sadakatsizlik göstermesi kötü bir şey midir?

evli bir adamın eşini aldatması kötüyse, ilişkideki 3. kişi olan kadın da kötüdür.

sen sadakatsizliği talep ediyorsun. evli adam da sadakatsizliği gerçekleştiriyor.
    sen sadakatsizliği talep ettiğin için kötüsün.

bu olay o kadar basit ki;
    bile bile senin için birinin "kötü" olmasını istiyorsun.
    birinin kötü olmasını istemek iyi bir şey mi? yoksa kötü bir şey mi?

desen ki "sadakatsizlik benim için kötü bir şey değil.", tamam der geçer gideriz.
    ama hem sadakatsizlik kötü deyip hem de bunda benim bir sorumluluğum yok ki dersen öyle lafları da hak edersin.

birinin hırsızlık yapmasını isteyen hırsızdır.
    birinin cinayet işlemesini isteyen katildir.
    birinin kötülük yapmasını isteyen kötüdür.
    olay işte bu kadar basit...

ama anlamayacaksınız. anlamak istemeyeceksiniz.
    çünkü kendi keyfinizdesiniz. rahatınız bozulsun istemeyeceksiniz.
    başkalarını kınar, lanetlerken utanmayacaksınız.
    çünkü insan isteyerek yaptıkları ne kadar utanç verici olursa olsun utanmaz.
    siz de insansınız...
  • saygı duyduğum ancak etik bulamadığım olay. tam tersi için de aynı şeyi düşünüyorum.

sadakati seviyorum.
  • baslik “karilari disinda baska kadinlarla iliskiye giren erkekler” olarak duzeltilmelidir. herkes kendinin sorumlulugunu almalidir. metres zaten o sahsin sifatidir. ancak esas ayip metrese dusecek kadar alcalabilen adamindir.
  • ailem böyle bir ilişki yüzünden dağıldı. böyle ilişki yaşayan arkadaşım da oldu. ben şöyle düşünüyorum. genel olarak ikinci kadının beğenilmemek, tercih edilmemek gibi kompleksleri var. ilişkiyi evli bir adamla yaşadığı zaman da, benimle olmak istemedi değil adam evliydi olmadı diyor.
  • bunu ya da tam tersini kim yaparsa yapsın karaktersizdir.
hesabın var mı? giriş yap