• hayvandır. hayvanlar soyut kavramları anlayamazlar.
  • - erkek yalan söylemiş olabilir, boşanıyoruz, boşanma aşamasındayız vs vs .
    - erkek makam mevki boy pos para sahibi olabilir , bayan kişisi bunun çekim alanına kapıla bilir.
  • orospudur. mesleği bu olmayabilir, ruhen orospudur...

fakat genelde bir bok elde edemez bu tipler, ortada kullanıldığıyla kalır...

eşinizi sevmiyorsanız, istemiyorsanız; gidin, konuşun, boşanın!

kimse size, sizi evde bekleyen bir kadını, başka bir kadınla sevişip kandırma hakkı vermez.

bu yanılgıya düşenler bazen aptallıktan yapar bunu, bazen de mutsuzluktan ama neticede yaptığı da ettiği de kendine zarar olarak döner.
  • fuck buddy olarak seçmişse akıllı kadındır. aşk yaşamak içinse en kötü tercih...
  • herkesin hayatta kırmızı bir çizgisi olmalı. evli erkek/kadın bu insanlarla ilişkiye girmek midesizliktir. seven insan boşanır. ama hem düzenim bozulmasın hem de yeri geldiğinde başkalarıyla da olayım deniliyorsa ortada bir aşk yoktur. zaten, aşık olan bir insan, aşkını böyle küçük bir duruma düşürmez. adam/kadın boşanmıyorsa çekip gidersin. tabii maalesef, başkalarının "taş gibi kocalarinda" gözü olduğunu ifade eden yazarlar da var. kadın, resmen metres olmaya kılıf uydurmuş. pes doğrusu!
  • (bkz: evliyken başka kadınlarla ilişkiye giren erkekler) olması gerekirken yine önce kendisine bok atılan kadınlardır.

hayır arkadaş bence ahlaksızdır o ayrı ancak erkek hem kendi hem de evde bekleyen eşi adına sorumludur.
    kadın orospuysa, bu erkek hem orospu hem de orospu çocuğudur.
  • bu kadar uzun bir şekilde adlandırılması gereksiz ve harf israfı olan kadındır. başlığı şuraya taşınabilir (bkz: orospu)
    not:evli kadınlarla ilişkiye giren erkek türevlerinin de aynı başlıkla adlandırılması münasiptir(bkz: orospu)
    ayrıca sözlüğe ilk kez küfürlü entry girmeme sebep olarak çok ayıp etmişlerdir!
  • evliyim, kadınım.
    bekarken de evli adamlara olabildiğince uzak dururdum. hatta şöyle detaylı bir entrym var.

lakin ki herkesin ahlak, vicdan, öz saygı anlayışı benimki gibi olmayabilir. herkes kendine yakıştırdığı şeyi yapar. yani bekar ya da evli bir kadın evli bir erkeğe yanaşmakta sorun göremeyebilir. ya da görse de yanaşabilir. orospu vs demek anlamsız ve işe yaramaz. beni de ilgilendirmez karakteri, benle ilişkiye girmiyor sonuçta. beni eşimin karakteri ilgilendirir. faturayı da ona keserim.

evlilik birliğine, uçkuruna sahip çıkamayan, beni sevmeyen, saygı duymayan, canımı yakmaktan çekinmeyen, gözü dışarı kayabilen, çirkin ilişkilere yanaşmakta sakınca görmeyen, başka heyecanlar aramaya başlayan, problemlerini konuşmayan ve açıkça derdini söyleyip boşanmaya cesaret edemeyen koca kişisi sonuçta.

allah göstermesin ama başına gelenin sevinmesi gerekir belki de böyle birinin gerçek yüzünü gördüğü için. acı da olsa gerçek güzeldir.

başıma gelmedi ama bence kozunuzu kocanızla paylaşın, hesabı kocanıza kesin. sonuçta büyü yapılacak, beyin kontrolü uygulanacak hali yok. kadın ne yapmış olabilir ki adama zorla? az buz da bir şey değil ki hata diyesin. o hatanın son noktasına gidene kadar kaç tane ufak hata olmuştur: azalan heyecan ve duyguları görmezden gelmek, ilişkiye özen gostermemek, gözü dışariya kayabilmek, yakınlığa izin vermek, gereksiz muhabbete yakınlığa girmek, yalanlar söylemeye gerek duymaya başlamak, yeni tende heyecanda bok var sanmak, yanlış hesap yapmak, özetle aptal olmak gibi. zincirleme trafik kazası gibi. hangi birini affedesin? kırık vazoyu yapıştırıp kullanmak gibi olur olsa olsa. ona da razı gelen olabilir tabi.

aman koptum gittim. empati yaptığım, fikir ürettiğim şeye bak. bok var.
  • sürtük sürtük tür kocası dışında kiminle ilişkiye girdiği önemsiz.
hesabın var mı? giriş yap