• ortamlarda sıkça duyduğum cümledir bu.
    evli yazarların görüşlerini bekliyorum, sizce evlilik pişmanlık mıdır?
  • bekarlar evleek,evliler bekar olmak ister
    paradoks
  • iyi ki evlenmişim denen anlar < keşke evlenmeseydim denen anlar

evli arkadaşlara sorduğumda genel olarak keşke evlenmeseydim duyuyorum.
  • evliliği beceremeyenlerin ya da saçma sapan sebeplerle evlenenlerin söylediği söz öbeğidir bu. evlenmek için değil sevdiğiniz kişiyle evlenin. sevdiğiniz kişiyi sevdiğinize ve tanıdığınıza da emin olun. ondan nasıl emin olursunuz o sizin sorununuz. bunları yapmazsanız evlilik pişmanlık olur.
  • pişmanlık kötü bir alışkanlık gibi, evlilikten pişman olanlara sorun genel olarak birçok konuda da pişmandırlar.
  • pişmanlık genelde geçmişe ait belli bir dönem için olur.

evi diğer semtten almamışsındır pişmanlıktır. lisede daha çok calissaydım da a üniversitesini kazansaydım pişmanlıkdır.
    baban ölmüştür keşke daha çok zaman gecirseydim pişmanlıktır.
    boşandıysan isteyerekse evli kaldığın zaman pişmanlıktır.istemeyerek boşandıysan yine pişmanlıktır.
    ama devam eden bir sürecin pişmanlığı olmaz.
    bitirme ihtimalin her zaman var sonuçta bitirmiyorsan da pişman değilsindir acısıyla tatlısıyla evlilik hayatına devam ediyorsundur.
  • o, parası bol olan için bir nebze geçerlidir!
  • hâlâ ilkel kabile mantığıyla yaşayan toplumlarda pişmanlıktır katılıyorum.
  • bu kadar fazla mutsuz evlilik varken nikahlandığına pişman olan kimbilir kaç milyon insan varken hiç de yanlış gibi durmayan aksine fazlasıyla doğru duran önermedir:''evlilik pişmanlıktır''
  • evlilikten şikayet eden insanlar genelde almanyadan şikayet eden e dön gel deyince ne yapalım kurulu düzenimiz var yeğen diyen gurbetçi gibi asla boşanmayanlardır. geri kalanlar ya mutludur veya direkt boşanmış. o yüzden çok da kaale almayın bu insanları.

çok sonradan gelen edit: lan neredeyse 1 yıl olmuş yazalı, kim hortlattıysa başlığı, gece gece 3. mesaj geldi lütfen ağlamak için mesaj kutuma gelmeyin fikriniz de acılarınız da beni zerre kadar ilgilendirmiyor, siz de kendi fikrinizi yazın, ayrıca okuduğunuzu anladığınıza emin misiniz ya çok saçma yorumlarla geliyorsunuz yuh yani..
hesabın var mı? giriş yap