• başarılı bir ressam olmasının dışında, oldukça sağlam bir içgörü sahibidir ve tanıdığım en güçlü kadınlardan biridir. bunun sayesinde de egoymuş, kaprismiş bunların hiçbirini bünyesinde barındırmıyor. yaptığı çalışmalara bakarken salya saçıyorum etrafıma bir miktar, tırların, uçakların, yelkenlilerin, ömrü hayatımda yanımdan geçme ihtimali baya bir düşük ihtimal olan lüks arabaların üzerine imzasını atıyor çatır çatır.

şu yetenek bende olsa, şu işleri ben yapsam, alır elime megafonu şener şen gibi "ben yaptım, ben yaptım" diye çığırarak gezerim yeminle.
  • air brush' ın türkiye temsilcisi, canımız ciğerimiz medarı iftiharımız... kadın f 16 boyuyor: bildiğimiz savaş uçağı. dev yelkenlilere resimler yapıyor, koca koca tırların üzerinde çalışıyor. bunları gece- gündüz, uyumadan, yemeden, mola vermeden yapıyor üstelik.

çok hayranım. öyle böyle değil. demir gibi kadın diyeceğim, taş gibi, heykel gibi diyeceğim, yanlış anlaşılacak diye korkuyorum. kalbimin amazonu, ender dostlarımdan biri olduğu için de kendime bir miktar torpil geçeceğim, afferin kız elma, ne kadar başarılı dostların var eheh.

öperim o emekçi ellerinden, evrim. ellerindeki boyalar başka bir kadına bu kadar yakışabilir miydi, emin değilim...
  • taze taze elimize ulasan roportaji asagidaki linkten okunabilen airbrush sanatcisi azimli kadin.
    http://motoron.com.tr/532-ozgurlugun-renkleri.aspx
  • boyacıdır*
  • orijinal kuyruk numarası 92-0014 olan şu bebeğin resimleri sağda solda hasbel kader karşıma çıktığında görüntünün fotoşoplandığını falan düşündüm ben yıllarca..

yani aslında, açık konuşmak gerekirse delinin birinin koca f-16'yı böyle nefis bir şekilde boyamış olabileceğine hiç ihtimal vermemiştim ..

meğer gerçekmiş ve o deli bu kızmış.. muhteşem..!
  • tevazu sahibi on numara bir hanımefendi. kahkaha attığında binanın kolonları sarsılsa da gülmesin diyemiyor insan. dansa da yeteneği var hadi onu da benden duyun *
  • son projesine aşık oldum. amatör olarak resim ile ilgilenen biri olarak, keşke imkan olsa da yanında çırak olsam, çaycısı olsam, yancısı olsam ama işte mesafeler:/

tanımlamaya kelimelerim yetmese de "tanım" diyelim, adettendir; youtube' da x90 kanalında son röportajı yayınlanan iki gözümün çiçeği, dostum.

evrim duyar
  • hakkındaki taze haber ve röportajı için;

tık tık
hesabın var mı? giriş yap