şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bestvpn'e göre en iyi vpn programı kendisi. sözlükte kendisi hakkında başlık açılmamış olması insanı şüpheye düşürse de internet aleminde bir kaç sitede daha kendisine üst sıralarda yer bulmuş.

  https://www.expressvpn.biz/
 • hangi sayfaya tıklasam reklamı çıkan servis.
  her banner'da reklamı olan vpn'in güvenirliğinden şüphe etmeyeni sikeyim.
 • son derece yavaş bağlantı hızına sahip vpn. türkiye için hala daha hide my ass'dan daha iyi bir seçenek yok.
 • geçen seneki yasaklardan beri seviyeli bir ilişki yürüttüğüm vpn sağlayıcısı.

  aylık internet masrafımın ısp'ye ödediğim para + $12 olduğuna ikna ettim kendimi, attık imzaları bitti gitti. sessizçe görevini yerine getiriyor sağolsun, henüz kullanmadım bir kere denemek için ama l2tp desteği de var.

  hızla ilgili merak edenler olursa da, aldığım günden beri pornhub'da 720p video izlemekte bir sıkıntı yaşamadım, beklemeden etmeden çalışıyor. hatta buna görmeden önce arkadaşlarım da inanmıyordu ama, dizi sitelerinde vpn'i açtığımda daha hızlı iniyor diziler, dizi izlemek için de kullanıyorum artık. (kıyasladığım bağlantı 12mbps (16'ya kadar güya da) ttnet adsl.)
 • 3 haftadır almaya çalıştığım ama bir türlü alışverişi gerçekleştiremediğim servis.
  şimdide kredi kartından çekim yapamıyor.

  vazgeçtim artık. para harcamak için bu kadar çabalanmaz ki.
 • daha önce zenmate premium kullanmış biri olarak, henüz kontratım bitmemişken gittim expressvpn aldım ve 1 aydır kullanıyorum. eşekten indim aston martin'e bindim gibi hissediyorum kendimi. vpn'le sörf yapmak vpn'siz sörf yapmaktan daha hızlı hale geldi. yerli siteler için söylemiyorum ama youtube dahil durum bu. eğer para büyük problem değilse hiç macera aramayın direkt yapıştırın. şayet memnun kalmazsanız 30 gün para iade garantisi de var.

  +30 gün ücretsiz kullanım hakkı kazanmak için aşağıdaki referanslı linkten üye olabilirsiniz:
  http://www.expressrefer.com/…rce=referral_dashboard

  not: devlet baba vpn sitelerini bile engellediğinden linke herhangi bir vpn ya da proxy ile erişim sağlamanız gerekebilir.
 • usa netflix kullanmamı sağlayıp sağlamayacağını merak ettiğim ücretli vpn servisi.
 • hesap iptal etmenin imkansız olduğu orospu çocukları
 • telefona kurdum ama zenmate gibi bu da ne mobil, ne de wifi üzerinden bağlanmıyor. bir haftadır zenmate premium çalışmıyordu, destek hattından bir sürü çözüm önerileri oldu ama yok, çalışmadı. bu express de farklı değil maalesef.

  sanırım uydunet de bir ayar çekti artık, vpn'ler kullanılmıyor. iki tekefonum arasında mobil paylaşım açınca vpn işlerdi, artık o da olmuyor.

  hay gq arkadaş ya!!!
 • genelde nordvpn ile birlikte bestvpn sıralamalarında ilk sıralarda olan vpn. sahipleri belli değildir. bu da aslında düşününce iyi bir şey.

  fiyatları en fazla 1 senelik paket şeklinde. sitesine de vpn'siz buradan ulaşabilirsiniz.