• tepkilere bakınca sevenin de sevmeyenlerinin de olduğu bi dizi gibi gözüküyor. * yine de sevenleri daha fazla herhalde. öyle büyük bir fanatiği olmama rağmen izliyorum bende. * diyeceğim şudur ki. ezel'in telefonunu kapatıp "yeter ulan kaç kere kırılır bir kalp" demesi öyle içtendi ki, öyle yakın hissettirdi ki anlatamıyorum böyle saçma bi entry girebiliyorum ancak. nasıl kendimiz gibi hissettik değil mi? *

(bkz: yeter ulan kaça kere kırılır bir kalp)
  • cengiz şöyle bir şeyler söyledi; "hayatta bir gidenler var, bir de kalanlar, bir de ikisini de yapamayıp arada kalanlar" belki de bu yüzden dizi en çok arada kalanlara koyuyor.
  • charlie big potato çaldı lan..

edit: hihi evet ben de izliyorum:)
  • an itibariyle hollow man filminde görünmez adamın arabaya atlayıp gazladığı sahneye skunk anansieden charlie big potato çalarak gönderme yapmış dizidir..
  • türk televizyonlarının skunk anansie çalan ilk türk dizisi. sadece bunun için bile seyredebilirim kendisini.
  • --- replik ---

"birini sevmek, diğer her şeyi daha az sevmek demek değil midir?"

--- replik ---
  • --- spoiler s0107 ---

an itibariyle ezel abimizin, bahar'a yaptığı hiç yenilir yutulur şey olmamıştır. tamam haklıdır, yaşadıkları normal değildir. ama o masum kızın ne suçu vardır ki o muameleyi görsün? zaten başından beri karşıydım intikamda bahar'ın kullanılmasına ama buna son vermesinin yolu çok acı olmuştur, üzmüştür sedef avcı hayranlarını da.

olmadı yiğen, çok hızlı gittin. başa çıkarım sanıyorsun ama, çıkamazsın yiğen. *

--- spoiler s0107 ---
  • çok şükür ilk defa bir türk dizisinde adam akıllı küfür kullanılmaya başlandı..

hem ne demişti bu hususta cem yılmaz:

"adam o kadar düzgün türkçe ile uyuşturucu kaçırıyor ki, sanırsınız türk dil kurumu uyuşturucu işine girmiş."

burada da aynı şekilde cengiz'dir, ali'dir bunlar pislik adamlar ve sıklıkla küfür etmeleri gerek..
  • skunk anansie ve hasan sabbah'ı aynı cümle içinde düşünebilen birilerinin dizisi. her bölümde daha bir oluyor mu ne?
  • harbici iyi dizi,kurgu, oyuncular filan.

o değilde an itibarı ile bişi dikkatimi çekti, intikam ne boktan bişi arkadaş. ayrıca biz erkek milleti de hiç akıllanmayız anasını satayım. şimdi ezelle bahar koltukta oturuyolar, cilveleşiyolar filan, kız dedi buna sana aşık olucam falan filan, ulen öle de şirin ki kerata. düşündüm harbi ne ayak bu ezel şimdi, ulen paran var cepte bok gibi, yanında da mis gibi kız; siktiret intikamı, kıytırık eyşanı, kolpacı cengizi.

biliyosun kızın hasta olduğunu harca tüm imkanlarını, git yaşat kızı sonra da atlayın tekneye çekin gidin koçum. bırak onlarda ne bok yerlerse yesinler, zaten birbirlerini yiyolar hergün görüyosun, gerek yok o alengirli numaralara yani. kerpeten ali içinde bişi düşünülür icabında, ramiz dayı ne güne duruyo.

demem o ki işte biz erkek milleti böle kızın birine saplanıp duruyoruz, koydu mu koyuyo, ondan sonra da intikam, intikam diye dolanıyoz ortada haybeye, o sıra elimizdekileri hiç görmüyoruz. ha işin acı tarafı bunu başkasında görüp akıl veriyoruz da başımıza gelince aynı boku yemeden duramıyoruz. öyle de sikimsonik işler :s
hesabın var mı? giriş yap