şükela:  tümü | bugün
1919 entry daha
  • aya isimli parcasini yayinlayan rapci. hikayesinde de "gel savasma" diye tanitmis. hala bu adami dinleyen varsa baska bisi demiyorum. tutuklaninca agliyosun sonra.

edit: belki silerse diye.. https://eksiup.com/p/6x256616qpr3
  • barış pınarı operasyonuna mukavemet eden türk devletinin alenen düşmanıdır.
  • daha önce kendisine hediye edilen amedsporbarikat formasını sarı, kırmızı, yeşil renklerde kalpler koyarak instagram story’sinden paylaşmış olan rapci. kendinden ne beklenilebilirse onu yapmış.

dünyası uyuşturucu, seks ve alkolden ibaret sanırım.

evinin ya da geçtiği yerlerin yakınında bir bomba patlasa -umarım olmaz- yine aynı fikirde olur mu merak ediyorum. zira operasyonun düzenlendiği terör örgütü sayısız masum insanı katletmiş bir örgüt.
  • allahım krizlere giriyorum ne kadar salak salata insan var dünyada ya. adam sanatçı abiler. adam duruşunu belli ediyor. savaşa hayır diyor. dünyası seks ve alkolden ibaret sanırım diyen eleman "sex" yazmış. kendisinin pek arası olmadığını düşünüyorum naçizane
  • gerizekalılar tarafından eleştirilen rap müzisyeni.
  • gerizekalılar tarafından savunulan rapçi, böyle bir milli konuda tarafını belli etmiştir !
  • pkk destekçisi uyuşturucu bağımlısı keş.
  • memlekette gerizekalı çok, dinleyeni söyleyeni de haliyle çok olan bir gerzek müzik türünden gerzek gerzek şarkımsılar söyleyen şarkıcımsısı. halis mulis amerikan özentisi gerizekalılar tarafından bu aralar pek tutulan "çakma müzik" şahsiyetimsisi. bunları dünlemekten zaten bol olan ülkem gerizekalılarında bu platformda da görüldüğü üzere eksponansiyel artışlar görünmektedir.
    özetle gerizekalı kitlenin severek şarkısını gündeme taşıdığı gerizekalı gerizekalıyı çeker zihniyetiyle %100ü %100 gerizekalı olan ve bu aralar giderek sayıları artan kitleye hitap eden abuk gubuduk sözlerle şarkı söylediğini sanan biri işte.
  • killa hakan abisi bunun kafasını kırabilir. killa hakan'dan gelsin.

senin hiç burnundan akan kan ağzına girdi mi onun tadını hiç tattın mı sen ? sen hiç dazlak yumruğunu yedin mi? ya da beyzbol sopasını kafana yedin mi? hiç dazlak bıçağını tattın mı sen? ya da hiç bıçağı tattın mı? ben hepsini tattım bunların.
  • killa hakanla bu konuda uyuşuyorlar mı diye merak ettiğim şahıs.

birisi almanyada türklerin hakkını koruduğunu iddaa ediyor , diğeri malum.
61 entry daha