• istanbul'u ele geçirmiş aşk sloganı.nişantaşından moda'ya,maltepe'den bakırköy'e aklınıza gelecek her yerde karşınıza çıkıyor.bağdat caddesi'nde de izlerine rastlanıyor.ne aşkmış be yaa.gazetelere ilan vericem valla:"aşkımızı istanbul sokaklarına kazıyan bir sevgili aranıyor." (bkz: ah aşk sen nelere kadirsin)
  • en son adalarda da karşıma çıkan büyük aşkın sloganı. aynı slogan bendenizi manyak da etmiştir. şöyle ki her yerde bu bahsi geçen ilanı aşk şeklini görmekten az biraz çıldırdım, şimdi gittiğim her yerde arıyorum, olur da göremezsem aklımı kaçırırım "ah bu aşka noldu" diye ağıtlar yakarım biliyorum, ama f kalp g beni hiç üzmüyor her yerde karşıma çıkıyor beni sevince boğuyor ağlama isteği duyuyorum. elime bir kutu sprey boya alıp ben de bu aşkı dünyaya duyurmak istiyorum. herkes bilsin duymayan kalmasın. f evlendi g, f/g artık bi anne/baba versiyonlarını da görmek dileğiyle. amin.
  • fevzi'nin, gençliğinin katili gizem için tüm istanbul'da yazmadık yer bırakmadığı ibare.onun aşk hayatını bu yazılar vasitasıyla merakla takip ediyorum ben de.mesela bir iki sene önce "gizem bitti artık gülizar var" diye yazmıştı fevzi evladımız, moda'da bir apartman duvarına.çok üzüldük, gizem'i benimsemiş, kızımız gibi sevmiştik oysa ki.gerçi tabii çok çektirdi fevzi'mize, gençliğini heba etti çocuğun, ama yine de onun yeri ayrıydı kalbimizde.ancak sonra hatasını anladı tabii fevzi, gizem'e döndü.bir daha gülizar adına hiç rastlamadık çünkü duvarlarda.

ayrıca koyu bir fenerbahçeli olan fevzi'nin g fb* şeklinde yazılarla donattığı duvarlarda g ve f'yi kalp içine alıp bir taşla iki kuş vurma çabalarını çok takdir ediyorum.akıllı çocuk vesselam.
  • besiktas koyici caddesi'nde d kalp g diye yazilmis. belki de g'nin yeni sevgilisi tarafindan, f'ye nispet olarak...
  • bu harekete tepki olarak, tüm g leri, üstüne çizik atarak ğ yapmak geçmiyor değil aklımdan. (e tabi f karşılıksız aşkı daha da bi yüzüne vurulunca üzülür ama napalım.) ama yemedi tabi. bu eylemde taşın altına siz de elinizi koyun, bir el atın, beni yalnız bırakmayın efendiler.
  • kadikoy'de her duvara imza atmasi yetersiz gorulen bu sebeple deplasman otobuslerinin mola verdigi her an ve her yerde genc fenerbahceliler grubunun hasircibasi semtinden fevzi isimli yakisikli bir gencin saga sola spreyledigi duvar guzellemesi.
  • (bkz: #8704188)
  • yesilkoy taksim otobusunun guzergahında, zincirlikuyu'da ve muhtelif yerlerde rastlanan yıllardır yakından takip ettigim yazı.

(bkz: ne olur geri donme)
  • kadıköy merkez fg bitmez yazısını gördüğümde fenerbahçe olabileceğini düşündürmüştü.bu konu üzerine uzun düşünmelerim ve arkadaşlarla tartışmalarımız sonucunda fevzi ve gizemi duymuştum.
    ben gizem için üzülüyorum nasıl bi şizofrenle birlikte yıllardır.evlensinler evlerinin duvarlarına yazsınlar fg diye.
    çocuklarının okul sıralarına yazacakları şeyleri merakla bekliyoruz.
  • bel fıtığı-05352691628 ile birlikte aynı dönemin çocukları...

kendilerinin kadıköy civarlarında doğup istanbul genelinde büyüdüğü tahmin edilmektedir...ancak artık kendisinden ses alınamamaktadır...
hesabın var mı? giriş yap