• manolya dilara ara beni kadar şöhretli olmasada,en az onun kadar gizemli bir duvar yazısı.yazıdaki f harfinin filiz olduğu uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır.
  • nicki g harfiyle başlayan bir susess'a yaptığım ilan-ı aşk. (bkz: adı bende saklı)
  • bir binary operator olarak kalp kulanımına örnek teşkil eder. yıllardır gözlerim istanbul duvarlarında kalp'in ternary operator kullanımını görmedim, halbuki ziyadesiyle mümkündür.
  • kadıköy süreyya sinemasının yan sokağında bulunanı bir fotoğraf ödevimi zenginleştirmiştir karşıt düşünceler konusuyla.. izin alsa mıydım acaba?
  • kadıköy'ün tüm kolon ve trafolarını süsleyen ibare. tam isimlerini yazsalar da, biz de bu görüntü kirliliği kepazelerine hoş küfürler sallayabilsek.
  • aski sidik yarisi olarak goren f'nin, manolya dilara ara beni benzeri yazilar cogaltikca kaybetmeye basladigi popularitesini geri kazanma cabasi, dikkatli gozlerden kacmamistir. "once f g vardi", "bitmez" seklinde turevler kullanarak kidemiyle hava atmaya calismaktadir kendisi. bu yazilarin insanlari buyuk edebiyatci f'ye kiclariyla guldurmekten baska bi ise yarayip yaramadigi tartisilir tabii.
  • (bkz: radio fg)
  • moda'daki okul önünden geçerken eskiden yazıyordu bir yazı "gençliğimin katilisin gizem" diye,
    oralarda yine yakında fevzi yazıyordu, f kalp g yazıyordu efem... sonradan coştu bu şahıs, bütün kadıköyün ve çevre duvarların içine etti...
    güzel bir grafitti yap bari de göze de hitab etsin ama işte kıroluk, magandalık vb olgulara aykırı düşülür o zaman.
  • bağlarbaşı yakınlarında bir benzin istasyonunda yazılama yaparken benzin istasyonunun sahibine yakalanmış, "ne yapıyorsun evladım?" sorusuna şirin bir ses tonuyla "rahatsız mı oluyorsun beyamca?" diye cevap vermiş iyi giyimli gencin minimal ilan-ı aşkı.
hesabın var mı? giriş yap