• grand theft auto oynayarak büyümüş bir orospu çocuğunun eylemi.
  • donald trump döneminde gerçekleşmiştir.
  • bu gibi adamları idam etmek onlara ödüldür aslında. restine rest ulan deyip bin beter şeyler yapacaksın.
    uysal insanları bile canice düşünmeye sevk ediyorlar ya..
  • izlerken insanlığımdan utandığım video.

nasıl bir alemde yaşıyoruz; bu hale nasıl geldik, vicdanımızı nasıl kaybettik.

normalde birine zarar veremem belki ama bu videoyu izleyince bu şahsa işkence yapmak istedim. günlerce süren , acıdan bayılıp tekrar ayıldığında devam eden cinsinden.

yazık, çok yazık
  • kanım dondu şerefsizim! bu nedir arkadaş? bu nasıl sakinlik? aklım almıyor lan!
  • en azılı suçluların bulunduğu koğuşa atılması gereken bir götverenin bulunduğu video. onu gereken cezayı orada verirler, sonra da öldürürler umarım.
  • derin bir iç çekmeme neden olan görüntüdür. nasıl bir dünyada yaşar olduk arkadaş. bu insanlar nasıl ailelerde, nasıl ortamlarda yetişiyorlar da, nasıl okullarda okuyorlar, kimlerden eğitim alıyorlar da normal bir insan olmaktan bu kadar uzaklaşabiliyorlar. bazen haberlere veya videolara konu olan insanlar görüyorum "20 yıldır evinden çıkmıyor, insanlara küstü kendini hayvanlara adadı vs" gibi. böyle görüntüler görüp te hak vermemek mümkün mü?
  • bunlarin siradan bir insan olmadiginin anlasilmasi icin once psikopatligin ne oldugunun anlasilmasi gerek. konuya adim atmak isteyenler icin ilginc bir belgesel serisi https://www.youtube.com/watch?v=wuz_zrctvc4
  • siyahi amcayı 2-3 saniye morgan freeman zannettiğim video.
  • insalığın hızla tükenişidir.

abd'de her 24 saatte ortalama 45 cinayet işlendiğini düşündüğümüzde bu tarz piçlerin ortalıkta sürekli dolaştığı aşikardır.

türkiye içinse bu oran günde ortalama 5'tir.

her 2 saniyede bir de bir yerlerde birilerinin açlıktan öldüğünü düşündüğümüzde ortaya çıkan insanlığın geldiği noktada asırlardır salt teknoloji dışında bir gelişme gösteremediğidir.

21. yy'da yaşıyoruz ama 16. yy'dan ya da püriten dönemden hiç bir farklılığımız yok.

yazık çok yazık...

ondan sonra vay efendim tip 1 varlık olup galaksilerarası dolaşıcaz falan filan ıvır zıvır zart zurt...
hesabın var mı? giriş yap