• bu yıl yine 14 şubatta tavana vurmuş, başkası adına utanma hissi yaratan bir olay daha.
  • oldukça gereksiz bir eylemdir.
  • hayatimda gordugum en anlamsiz, en samimiyetsiz, en yapmacik hareket.
  • görgüsüzlüktür,başka bir açıklaması yoktur.
    benzer bir durum için;(bkz: facebook'a yediği yemeğin fotoğrafını koyan insan)
  • öküz (!) olmayan sevgililerini sergileyip elaleme göstermektir. çiçek arkadaş çiçek. herkese aynı orkide, gül gitmiş zaten neyini gösterip tatmin oluyorsun anlamadım ki.
    muhtemelen akabinde kocişlerin, aşkitoların hazırladıkları uyduruk kahvaltılar da paylaşılmıştır.
  • ohoo bu paylaşım az bile.

size şimdi gün içinde paylaşılan 2 adet kareyi anlatmak istiyorum. lan aslında şeytan diyor direkt koy resmi buraya da hadi neyse. bu kız mafya bozuntusu süper zengin biriyle evli onu da not olarak vereyim.

paylaşım 1: kızımızın son model bmw'sinin içini kırmızı gül yapraklarına boğmuş beyimiz, 4-5 farklı poz çekilmiş ve ortaya karışık bi kolaj yapılmış. bu paylaşım öğle saatlerinde.

paylaşım 2: akşam saatlerinde de asıl görüntü geliyor. küvet doldurulmuş, etrafında mumlar loş bir ortam. suyun üstü gül yapraklarıyla dolu. bu paylaşımın en deli noktası da fotoğrafa yapılan yorum "arabayı anladık da banyoda ne işiniz var". lan ne işi olacak, kıza kese atacak hali yok ya.
  • "evet çiçek geldi. evet sevgilimden geldi. evet o beni sevioooo. evet göstere göstere koyuyorum buraya. kıskanın ezik karılar hıh" mesajını cümle aleme göstermek maksatlı paylaşılan bir fotoğraftır.
    görgüsüzlük tavan yapmıştır. deyim yerindeyse varoş entrikaları çevirmektedir kendi küçük beyniyle. bir de beğeni ve yorum beklerler fotoğraflarına onlar apayrı bir konu, girersem çıkamam. allah akılda vermemiş, fikir de vermemiş. bunlara yaklaşımım artık böyle.
  • çok parası olup omzuna kadar bilezik takandan farksızdır
hesabın var mı? giriş yap